Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONE ☒] Blantinio Grafikiem ?


Blantinio

Rekomendowane odpowiedzi

IMIĘ: Wojtek :P 
WIEK: 17
STAŻ W GRAFICE: Grafik a zarazem montarzysta na yt własny kanał link:https://www.youtube.com/channel/UC9otgdXImVkNy7qaGGiFiTg
OPROGRAMOWANIE: gimp2 oraz online
MOŻLIWOŚCI CZASOWE: 3h
PRZYKŁADOWE PRACE - MIN. 4: 

 

27485184_149039132467637_309605413_o.thumb.jpg.36129c88307456ce3efcadb355bac7d1.jpg

 

 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.thumb.jpg.7bf365cb69a1adff066fb549b61dd83e.jpg

 

 

adcv.thumb.jpg.551fc0b6bfacdcb30dec6a95b7b30f4a.jpg

xDdd.thumb.jpg.cfa1d0d47234427c26bf4efa151c1f7b.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy chyba grafików więc jestem na tak

+znam cię

+wiek

+ogarnięty

+prace nawet mi się podobają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- nie wtopione odpowiednie rendery w tło,

- za mało efektów na tle jak i na tekście,

- przedstawione same awatary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edutuj post a nie spamuj jeden pod drugim, prace fajne ale nie maja tego czegos :D

Czekam na jutrzejsze prace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wojciech Angiel Jest coś takiego jak opcja edytuj, coś cię to zbawi? chyba nie....

 Privo,
A Ty masz opcję notatki do posta, więc nie potrzeba kolejnego nabijać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

widac ze masz checi i jakies tam efekty sa lecz poszukujemy czegos lepszego jako ze to bedzie reprezentować nasza siec wstaw tu cos co masz najlepszego ale takiego ze  jestes z tego dumny to wtedy ci powiemy bo narazie to szalu nie robi choc nie mozna powiewdziec ze jest zle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Kolego.

 

 Grafikę jakąś tam potrafisz stworzyć ale musisz wiele się jeszcze nauczyć, aby osiągnąć solidny poziom.

Dużo pracy przed tobą. Być może gdybyś szansę dostał i włożył w to sporo pracy,

efekty zadowoliły by górę. 


 Niestety, doszły mnie słuchy, iż na Forum jak i Serwerach prosisz graczy-adminów o łapki w górę pod tym podaniem. 
Jak dla mnie jest to żenujące i zdecydowanie nie na miejscu. Jako Grafik powinieneś zachować wyższy poziom wychowania i

nie robić takich rzeczy. Jestem rzecz jasna na Nie. Mam nadzieję, iż czegoś się nauczysz. 

Ps. To twoje prace mają przekonywać ludzi do Ciebie,nie Ty sam prosząc Ich by głosowali.

Edytowane przez Khan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosiłeś mnie o łapke w górę na serwerze... noo wybacz ale jestem  na nie...  Reszte już napisał Khan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.02.2018 o 21:51, Dzwiek napisał:

Nie mamy chyba grafików więc jestem na tak

+znam cię

+wiek

+ogarnięty

+prace nawet mi się podobają ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 16/02/2018 at 11:31 PM, Blantinio said:

Poddaje sie ?

Nie podawaj się tylko ucz się na błędach, jeśli chcesz coś mega osiągnąć musisz poświecić dużo czasu na naukę oraz nabrać doświadczenia. Jeśli chcesz być w chyba dobry musisz odnaleźć swój styl i własne metody na prace. Polecam ci oglądać dużo tutoriali gdyż naprawdę dużo dają, polecił bym ci tez używania bardziej profesjonalnych programów takich jak Adobe Photoshop itp. Jeśli chcesz napisz pw a ci zrobię szybkiego tutoriala jak mieć cały zestaw Adobe za free bo nie wiem czy na sieć można wrzucać cracki do programów. Nie podawaj się tylko pracuj a napewno coś osiągniesz :)

Edytowane przez Kuba Piekarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.