Skocz do zawartości

[♻] Pytanie tygodnia #4


0zzfanka

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę pytanie ciężkie dla Luzowiczów, więc przełamiemy lody :D 

U mnie wadą jesteś upartość, jak już się w czymś przekonam to ciężko jest mnie zmusić do zmiany decyzji, oczywiście jeśli nie mam racji często odpuszczam i nie próbuje narzucić komuś swojej racji :D 

 

"Odważni są zawsze uparci."

                                                   Paulo Coelho, Piąta góra

 

Nie wiem czy to wada czy zaleta, ale szczerość i otwartość to też jedne z moich cech :D Nie lubię też u innych owijania w bawełnę i wciskania kitu że coś jest czarne, a w rzeczywistości jest białe. Trzeba stawiać "Kawę na ławę" i "walić prosto z mostu" :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo Wady wady hmm . Myślę że lekkomyślność . Oczywiście mam swój rozum i potrafię oceniać sytuacje , ale takie zachawnie przychodzi mi raczej łatwo. Za tym idzie też niskie poczucie odpowiedzialności ;p 


Pozdrawiam BeMoreHappy -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady? A co to jest?? xD

Nie no, największą wadą to chyba to, że jestem nerwowy i piję ostatnio za dużo alkoholu.

 

Zalety?

Jestem sumienny, pracowity oraz szczery. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbytnia bezpośredniość (i wulgaryzmy :S znowu nie dotrzymałam postanowienia noworocznego xD) do tego dojdzie wygórowana ambicja :) to takie jedne z najważniejszych.., (Nie mogę wymieniać wszystkich bo mi JH@ cofną xD hahahah) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady : Szybko się denerwuję

Zalety : Pomocna, szczera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wady:  Największą Wadą jest chyba to, iż gdy nie widzę efektów jakiejś pracy potrafię się do niej zniechęcić. 
Zalety: Jestem otwartą osobą, ufną i szczerą. Jedyny w tym minus, że trzeba mieć przez to twardy tyłek przy okazji. Bo nie wszyscy to doceniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kobieta

Hmm jeśli chodzi o wady, to chyba lenistwo - z tym jest naprawdę ciężko :P
Szybko się denerwuję, więc łatwo można mnie wyprowadzić z równowagi.
Jeszcze upartość i egoizm.

 Tajemnica,
miałam to też wymienić ale dobrze, że wziełaś to na klatę :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Myślę i nic... i to chyba będzie moja największa wada :D A tak na poważnie, lenistwo mnie przerasta ( do lenistwa bardzo przyczynił się system czasu pracy - 24/48 - nie polecam ). Skłonność do uzależnień :( dlatego wszelkiego rodzaju ''dymki'' omijam szerokim łukiem, jak na razie z powodzeniem. 

Uczciwość to też wada raczej... ile ja bym już pieniążków odłożył, żeby nie to cholerne sumienie ;) 

Krztyna zazdrości też się znajdzie. Oj tego to chyba najbardziej nie lubię. Komuś się w czymś powiedzie, a ja smutny, że to nie mi. Zamiast się tym zmotywować i wziąć za siebie, lepiej jest się użalać... To i tak całe szczęście, że nie uzewnętrzniam tego problemu, tylko udaje mi się go w sobie zdusić ;) 

To z takich gorszych byłoby na tyle :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wadą na pewno będzie lenistwo oraz to, że "łatwo" się denerwuję. :P

 

Zaletą będzie to, że w życiu realnym jestem pomocną i szczerą osobą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mega leniwym osobnikiem. Czasami ciężko jest mi się przyznać do błędu (przychodzi z czasem).

Bywam enigmatyczna. Stanowczo za dużo przeklinam. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  Privo zmienił(a) tytuł na Pytanie tygodnia #4
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.