Skocz do zawartości

[ARCHIWALNY ♻] [ODRZUCONA ⚑] Mod War3ft


Egzekutor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Co myślicie o tym by w każdą niedziele był na serwerze mod War3ft? pamiętam, ze na jakimś serwerze tak właśnie było, a skoro to 4fun to czemu by nie zaszaleć?

 

A jeżeli nie na 4Fun to może zamienić serwer CodMod-a na właśnie War3ft? bo na tym CodMod i tak nigdy nikogo nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

War3ft dobry mod ale na 4FUN nie wprowadzać tego, lepiej zrobić tak jak napisał kolega wyżej czyli:
 

Dnia 22.02.2018 o 20:22, Egzekutor napisał:

zamienić serwer CodMod-a na właśnie War3ft

i ten pomysł mogę poprzeć :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nawet na cod modzie nie potrafi pojawić się kilka osób co sprawia że myślisz, że na War3ft będzie grał ktokolwiek? Biorąc pod uwagę że pewnie paczka była by z neta, nic unikalnego, to pewnie zawierała by mnóstwo błędów. Ty zapewne teraz chcesz aby taki mod powstał, po czym pograsz 2 dni i Ci się znudzi. Osobiście byłbym na nie w kwestii powstania takiego moda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego proponowałbym  wprowadzić go najpierw na 4Fun, na probe 3-4 niedziele, zobaczyć reakcje ludzi, przejdzie to przejdzie, nie to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię że luzu się na to zgodzi, aby zmienić 4Fun raz na jakiś czas w jakąś zupełną abstrakcje. Moim zdaniem różnica pomiędzy 4Fun a takim modem jest zbyt duża by pozwolić sobie testować coś takiego na 4funie. Taka opcja kompletnie odpada, i jeżeli faktycznie ktoś miałby robić coś w kierunku takiego moda to raczej na osobnym serwerze. Jednak decyzja nie należy do mnie.

 

-Poza tym luzu mówił że nie będzie otwierać nowych serwerów kiedy nie wszystkie serwery są dopracowane na tyle ile być powinny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze serwer deadmatch? :D co wy na to? odbijam od tamtej propozycji bo nie chce ingerowac w cos o czym nie mam pojecia a nie bede kolejnego tematu otwieral. i przy okazji odswiezam! :D

 

Pozdrawiam Przemko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deadmatch tez dobra sprawa, na pewno lepsze to niż pusty codmod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka dla mnie , nie chodzi o to ze mody są zle czy deathmecze ale o to ze gracze są przyzwyczajeni do 4funa i napewno 50% by zmieniła serwer na inny , jestem wrecz przekonany ze jest do zly pomysł.  

Pozdrawiam miłego dnia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej doprecyzować tego cod moda bo niby zakładasz konto a po chwili cofa sie do poczatku nie da sie pograć próbowałem zrobić tam konto bo lubie COD MODA ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

23 minuty temu, DOMEL_ZwS! napisał:

Lepiej doprecyzować tego cod moda bo niby zakładasz konto a po chwili cofa sie do poczatku nie da sie pograć próbowałem zrobić tam konto bo lubie COD MODA ..

tak jest !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Privo albo @kieras To zrobią ale nikt o tym jeszcze nie napisał w temacie wiec stworze taki temat jak wróce do domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Adas esperal Mistrzu, nie sprecyzowalem odpowiedzi co spowodowalo ze ty to zle odebrales (chyba). Mi chodzilo zeby zamiast jednego z niepotrzebnych (czyt. cod mod, zombie plague) zamienic na DEADMATCH. Nie chodzilo o 4fun, to by sie mijalo z celem, rezygnowac z czegos co ma "grywalnosc" na nowa rzecz ktora tylko znamy, ze tak to ujme.

 

Wyjasniam- DEADMATCH za COD MOD lub zombie

 

Pozdrawiam Przemko

 

@Esprit Reklama to nie problem, ja sie moge tym zajac, gralem kiedys duzo na DM i szczerze mowiac malo jest takich dobrych serwerow ktore maja DM.  

Wiesz, jak juz by to wrzucili do nas, to zajac sie tym bedzie mial kto na pewno ;)

 Adas esperal,
źle zrozumiałem wariat :P DM fajne serwery przez pewien czas nawet grałem. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do 4fun, to nie wprowadzałbym jakichś zmian na siłę, serwerowi dobrze się wiedzie, od czasu do czasu jest jakaś nowinka, zmiana albo ulepszenie, a taka drastyczna zmiana moim zdaniem narobiłaby tylko szkód. Na codzie ani zombie nie gram, ale skoro mówicie, że hula tam wiatr, to zmiana na deadmatch i tak by nic nie pogorszyła, wiadomo trzeba by było to rozreklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o cod mod, ja osobiście nie mam tam problemów, żaden lvl mi się nie resetuje, jedyny problem to brak graczy, mówicie żeby dopracować tego moda a jakoś nigdy nikogo z was tam nie widziałem, oprócz snickersa.

 

Jeżeli chodzi o war3ft, no spoko, skoro uważacie to za zbędne, mówi się trudno :D po prostu pamiętam ze tak było na jakimś serwerze a mi osobiście to odpowiadało :D

 

Ale za to ten deadmatch to nie głupi pomysł, tez z checia bym sobie ponapier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

dm + wa3ft.
chcialem juz wc3 moda wczsniej, olano pomysł. jak widze jak inne serwery war3ft dm smigaja na fy_snow  to az zal ze nie ma tego na luzowni. co wam zalezy zmienic tego PUSTEGO coda, nie ma nic do stracenia.
na 4fun to nie przejdzie, co nie zmienia faktu ze bardzo bym chcial takie niedziele :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Propozycja ODRZUCONA ⚑  

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie.
Temat został zamknięty przez administrację forum.
POWÓD: Temat ZARCHIWIZOWANY ♻ 

 

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.