Skocz do zawartości

OSWIADCZENIE !


AspiratiO_Crew!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak wiecie od kilku dni jest bitwa na dissy .... wiec to oświadczenie zeby pózniej nie było ze ŚLIWA SIE OSRAŁ CZY COŚ .... poprostu to juz jest nudne wole to ogarnac na koncercie.... wiec tak i dlatego ZMIENIŁEM NICK ! :

 

Milion odsłon juz. Jutro nagrywam ostatni diss na tego farmazoniarza i temat zamknięty. Dziękuję wszystkim PRAWDZIWYM za to, że byli jak pierwszy raz przegraliśmy (jeszcze jako Aspiratio Crew) i za to, że pozostali po dziś dzień i nie zwątpili we mnie nawet przez moment. One Love <3   !   

 

 

Pozdrawiamy z Poznania Wszystkich Prawdziwych !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem Ci afery gonią afery , ten na tego a ja znowu solo flaszkę w dłoń i czerwone malboro . Ale dla mnie to ciekawie jest.

A czekam na coś ciekawego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem co miałem... i w końcu spokój mam mnie to nudzi a co dopiero pewnie Śliwe... A bIAŁAS musi odpowiadać bo mu zmienią KSYWE z PEDOFIL na KONSERWATOR ZABYTKÓW bo raczej wątpię żeby bez odpowiedzi nawet go dzieciaki słuchały wiec dlatego znalazł by nowy przedział wiekowy 65+  który by go "MOŻE" słuchał .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.