Skocz do zawartości

[♻] Wazne Info do wszystkich graczy oraz adminow na serwerze BB.


 ef bek

Wywalic opcje /superweapons od 50lvl?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wywalic opcje /superweapons od 50lvl?

    • Tak wywalic i przywrocic jak bylo przed resetem i aktualny sklep dla obu stron niech zostanie.
    • Nie zostawic te /superweapons mimo ze jest gorszy *Balans* na serwerze.


Rekomendowane odpowiedzi

  • LUZak

Witam  chciałbym poruszyć jedno opcje z każdym z was prosił bym o głosowanie w tej ankiety na temat *Super Bronie* od 50 lvl pod komendy /superweapons.

 

Proszę tez każdego o opinie sprawie tego w tym temacie bo zauważyłem ze sporo graczy przez te *Super Bronie* nie gra i jest gorszy *Balans* i *Zm* ma mniejsze szanse na zabicie takiego *CT* jak posiada dobre mocne itemy + te super bronie.  ----> (Przed resetem był lepszy *Balans* dla obu stron)

 

Jestem za tym by wywalić te super bronie dla *CT* i przywrócić jak było kiedyś przed resetem bo teraz gorszy balans to moja opinia czekam na wasze opinie sprawie tych *Super Broni*.

 

Dodam se sam to  używałem i wiem jak to wychodzi na sytuacje na serwerze mimo ze nie mam aż tak dobrych itemy to bron *X.AWP* jest bardzo OP i *ZN* nie ma szans by zabić reszta gracze i admini na serwerze widza jaki jest *Balans* dla obu stron.

 

Decyzja i tak należy od naszego szefa Albertd czy przywróci jak było kiedyś czy zostawi te *super bronie*.  ---> (Limit w sklepach dla obu stron tez niech zostanie bo jest duży +)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •   ef bek promował(a) i podpiął/eła ten temat
Spoiler

Tak wywalic i przywrocic jak bylo przed resetem i aktualny sklep dla obu stron niech zostanie.

 

Więc tak...

 

Z wywaleniem tych "super broni" jestem za tym , ponieważ fb ma racje , niszczy to balans gry dla zm , może by dodać coś innego , typu reset lvl i rozdanie umiejętności do obu stron? Np:

 

Menu /umiejetnosci

{

Masz "0" pkt.

 

Wzrost rpg  0.

Wzrost exp 0.

Wzrost dmg ...

}

itp

 

i za taki reset można by dodać po 2 pkt do rozdania.

To jest moja opinia ale wy możecie mieć inną , jak się nie zgadzacie lub coś zmienić to pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zmniejszysz dmg to wtedy zostaw bron a jak nie to wywal bo jest za bardzo na ct

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można w sumie zrobić podmianke czyli mianowicie usunąć bron a dac skiny tylko tych broni bo nudne są standardowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.