Skocz do zawartości

Nie żyje szwedzki DJ Avicii


Tajemnica

Rekomendowane odpowiedzi

 

DJ Tim Bergling, znany jako Avicii, nie żyje. Informację podała jego agentka Diana Baron.
 

kFvktkqTURBXy9lN2ZkZGRlYTkzMjNkYzFmMDk0Y

 

- Z wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci Tima Berglinga, znanego również jako Avicii - ogłosiła w piątek, 20 kwietnia jego menedżerka. - Został znaleziony martwy w Maskat w Omanie 20 kwietnia po południu czasu lokalnego. Rodzina jest zrozpaczona. Prosimy więc o uszanowanie jej prywatności w tym trudnym czasie.

Avicii zmarł w wieku 28 lat. Menedżerka artysty dodała, że to jedyne oficjalne ogłoszenie w tej sprawie. Nie podała przyczyny śmierci.

Avicii zrezygnował z występów na żywo w 2016 roku, za powód podając problemy ze zdrowiem. Od kilku lat borykał się z ostrym zapaleniem trzustki, wywołanym po części przez nadmierne spożywanie alkoholu. W 2014 roku usunięto mu pęcherzyk żółciowy i wyrostek robaczkowy.

Avicii zasłynął hitami "Wake Me Up" (ponad miliard odtworzeń na YT), "Hey Brother" i "Levels". Był nominowany do nagród Grammy w kategorii Najlepszy utwór taneczny w latach 2011 ("Levels") i 2012 ("Sunshine"). "Levels" jest uważany za pionierski utwór w gatunku EDM.

Avicii w sumie miał na koncie dwa albumy studyjne: "True" (2013) i "Stories" (2015). Wydał też kilka EP-ek, w tym jedną w 2017 roku, już po rezygnacji z koncertów.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielka szkoda :(

lubiałem jego utowory :(

 Boziak.,
Lubiłem* Gdzie takich kretynów sieją...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki cios w me serce, jego fanów i sceny EDM, legendą był i legendą pozostanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda... :(

 

Lubiłem jego utwory i miło się ich słuchało...

 

[*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :( Lubiłem Słuchać  Jego  Wszystkie Muzyki Które Zrobił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Szkoda Naprawdę Każdego ŚMIERĆ PRZYCHODZI NAGLE :( NA KAŻDEGO PRZYJDZIE PORA TYLKO NIE ZNAMY DATY I GODZINY :( NIECH MU ZIEMIA LEKKA BĘDZIE [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku myślałam, że to jakiś fejk. Straszna strata. Brak słów, żeby to wszystko opisać i wyrazić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.