Skocz do zawartości

Internet na zadupiu


Klaun Szyderca

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

 

W tym tygodniu przeprowadzam się 40km pod Warszawę. Domek wolnostojący bez dostępu do światłowodu i brak w planach na najbliższe lata. 

 

Muszę ogarnąć internet i nie wiem na co się zdecydowac żeby móc pograć w miarę normalnie. 

 

Mam kabel telefoniczny co daje Neostrade z łączem do 10mb, ale to na kablu i jak sąsiad zacznie coś ściągać to może spaść nawet do 1mb.

 

Zastanawialem się nad satelitarnym internetem. Ale nie wiem jak to wygląda w praktyce. 

 

Jest jeszcze opcja modemu na kartę sim i internet od jakiego operatora. 

 

 

Może ktoś ma jakieś doświadczenie z internetem w domku na zadupiu. xD

 

Pozdrawiam i dziękuję za rady :P

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz internetu radiowego. Osobiście nie polecam. Spadki prędkości, ping to ciągle skacze. Podczas burzy czy wiatrach to przeglądanie stron to problem. Także no radiówy nie polecam. Zobacz, czy jest możliwość zamontowania światłowodu, bo na niektórych wioskach na spokojnie można.

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma światłowodu nawet w planach narazie. 

 

Neostrada po kablu... Też lipa jak 1mb będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałes internet mobilny? Plus bardzo spoko podobno jest (kolega kiedyś mi polecał). Musiałbyś się w salonie spytać jak z zasięgiem w Twojej okolicy. Oczywiście chodzi mi o router na kartę, a nie że w telefonie xD. 

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.