Skocz do zawartości

Propozycja - zmiany na forum


KAPITAN SOWA

Rekomendowane odpowiedzi

                                                                     pomysly.jpg

 

 

Każdy z was kto ma pomysł lub propozycję na ulepszenie pracy forum, serwerów lub całej sieci może składać swoje pomysły i chęci współpracy. 

Pomysły mogą dotyczyć każdego aspektu, od obsługi graczy, serwerów, panujących zasad, prowadzenia serwerów, propozycji współpracy  lub pomocy w wybranym przez siebie pomyśle. 

Postaramy się ukształtować wszystko tak aby jak najlepiej wam się tutaj grało i spędzało wolny czas ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam was do skłądania pomysłów, jeśli chcecie mieć dodatkowe działy, macie pomysły na coś co chcecie robić to śmiało: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak pisałem na sbx.

Tydzień przed końcem miesiąca modek/admin zakłada temat odnośnie rsów, w którym gracze wrzucają paczki z przygotowanymi przez siebie rsami i opiekun serwera wybiera z tych paczek rsy i wrzuca je na serwa. Gwarantowany lajk dla graczy, którzy takie paczki podeślą ^^.  Jeśli się pomysł podoba, to osobiście mogę się tym zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy zrobić tak @Tayquil ,że będziesz z @Megi wspólpracować i zbudujemy wam dział gdzie będziecie obsługiwać muzykę. 

Dodatkowo każda z prac według wzoru czyli: 

  • link do paczki rs 
  • podpięta grafika (jakies foto w klimacie muzycznym)

Będzie honorowane jakimś bonusem czy to na forum albo na serwerach, zaś wasze pracę pozostają do użytku na wszystkich serwerach naszej sieci 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak nie chce, tak się starałam żeby się tym zajmować, tak bardzo chciałam to robić ( takie moje małe marzenie ). Pozatym byłam już umówiona z @Klaun Szyderca, że razem będziemy tworzyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy 7 serwerów 1.6 + dojdą nowe, dlatego potrzebujemy dużej puli muzyki. Dlatego bym chciał abyście współpracowali 

Na samym FFA który jest ukierunkowany na muzykę (klubową) mam 40rs  , plus dojdzie nowy od luza muzyczny który też potrzebuje dużo muzyki. 

Potrzebujemy różnych gatunków muzycznych, Hardstyle , rock, disco polo....co komu w duszy gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie nalegam na moją propozycję, ale uważam, że byłoby to fajną inicjatywą wobec graczy, bo to także oni mieliby wpływ na to co będzie lecieć na serwerze, może to ich przyciągnąć na forum. Gusta muzyczne są różne, dlatego gracze powinni mieć tę możliwość. Oczywiście kotów o to nie chce drzeć ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykład jakby miała wyglądać paczka z konkretnego gatunku muzyki : 

 A my rozdzielimy sobie muzykę wobec klimatu serwera i rozdzielimy za to bonusy twórcom takich paczek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę tak jak do tej pory zajmować się rs’ami na 4fun, go mod i nie wiem gdzie jeszcze luz wrzucił :D Tworząc w zeszła niedziele, nie było czasu by stworzyć temat, żeby jak najszybciej zmienić. Powiem tylko tyle, źe cały czas byłam w kontakcie z graczami, wysyłali mi na Steam kawałki min. @Tp#Franek, @CzujeszTenStan   Możemy zrobić podział, że te serwery dla mnie? Oczywiście, także chce robić tematy, By gracze mogli podrzucać swój pomysły jednak jeśli podzielimy się serwerami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc temat próbny w wordzie napisałem (oczywiście na forum byłoby to z odpowiednimi akapitami, podkreśleniami i bardziej czytelny)

image.thumb.png.4a6c0d231b08ef8f5754e41c85aa1303.png

Mniej więcej tak by się treść tematu prezentowała.

 KAPITAN SOWA,
Niestety nic nie widać na tym zdjęciu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

 mój pomysł jest taki by  zrobić range multiadmin
a to ma wyglądać tak by admin który ma admina na więcej niż jeden server miał taką range

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Shadow napisał:

 mój pomysł jest taki by  zrobić range multiadmin
a to ma wyglądać tak by admin który ma admina na więcej niż jeden server miał taką range

 

+1 ale jeszcze bym dodał że jeżeli ktoś ma range główną "Admin CS 1.6" to w rangach dodatkowych dodać na jakich serwerach ma tego admina, bo na chwile obecna dużo osób ma multi adma a nawet nie wiadomo gdzie kto ma

Shadow,
Zgadzam się z kolegą dosłownie pomysł uzupełniony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka by dodać do redakcji nowo zakładkę gdzie użytkownicy mogli typować wynik meczów i wzór by był taki np do napisania postu 

Wzór

Nick z gry:

Serwer:

Wynik meczu:

I za dobry wytypowany wynik by były jakieś nagrody Np vip na serwerze na 7 dni lub jakieś itemy zależnie od serwera. A i wyniki by było można typować do rozpoczęcia meczu i wyniki musiały by być precyzyjne np 2:1 dla kogo 1 na kogo 2.

 

Edytowane przez Hox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rsy na 4fun1 robię ja z @Megi. Megi robi większość w sumie a ja dorzucam coś od siebie. Ustaliliśmy że ja robię minimum 5.

 

Tak było ustalone między nami i było to konsultowane z LUZem. Powiedział żebyśmy się dogadali i współpracowali. 

 

Inne serwery mnie nie interesują. 4fun1 jest mój i @Megi

 

 

Opcja tematów z propozycjami była o się nie sprawdziła. Był totalny mix, od Mozarta do Matallica. 

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje propozycje :

 

1. Ogólnie ja bym tak zrobił aby co miesiąc zmieniać skiny na new go mod.. bo jak każdy tak gra to wiadomo zaraz ktoś będzie miał wszystkie skiny to się mu znudzi a tak co jakiś czas od nowa musi się starać zbierać klucze i skrzynki aby coś wylosować.. 

 

2. To jakby była możliwość to aby z operacji usunąć "nie dostanie obrażeń podczas rundy czy coś takiego". Ponieważ trochę osób kampi na mapce aby tylko dostać skrzynkę i klucze, a to trochę denerwuje takie zachowanie gracza... 
 

 NWN_LUZ,
Przez miesiac niemas zasady zdobycia wszystkich skinow wiec nie wiem co th piszesz za głupoty,Nie ma tunele skinow zeby ze zmieniać co Miesiac wiec tego napewno nie bedxie .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NWN_LUZ ja grając kilka godzin dziennie to mi się po tygodniu nudzą te skiny wiec nie wiem co za problem zmienić je raz na miesiąc czy 2 miesiące 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

• co do go moda to bym proponował sprawdzić powód usuwania się skinów, miałem ich dość sporo, a pewnego dnia usunęło mi wszystko, została tylko ranga i StatTrak

 

• na 4Fun naprawić podgląd skinów, ponieważ po wybraniu tej opcji pokazuje się tylko puste okno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie zrobiliśmy na przekór użytkownikom i zaczęliśmy od następujących zmian: 

  • Zostały dodane dwa nowe działy "Płatności" oraz "Księga gości" 
  • W dziale BL poddział "pomoc" został zmieniony na "Problemy techniczne - pomoc" - gdzie każdy z adminów, uzytkowników będzie mógł pomóc innej osobie 
  • Dodamy dwie nowe grupy/rangi jak "Dj-muzyk" (dla osób które obsługują dla nas muzykę na serwery) oraz "Multi-admin" / "Admin support"  - dla adminów ,którzy obsługują kilka serwerów (ale to musimy obgadać jeszcze) 
  • Została zmieniona ikonografia działów forum - symbole są nie przypadkowe, odpowiadają one tematyce działu i będa tworzyć grupę 5-6 symboli, które będą dodane pod zakładkami na forum głównym, gdzie po kliknięciu na niego przeprowadzi użytkownika w daną grupę pod tymi symbolami. (Podobnie jak na facebooku macie emotki)  - czyli np nowy gracz , który się przyjdzie odwołać od bana a nie będzie mu się chcialo przewijać forum kliknie sobie symbol młotka i zostanie przekierowany do działu BL 

 

W polu na czerwono umieścimy symbole/skróty 

iko.png

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2019 o 15:23, Shadow napisał:

 mój pomysł jest taki by  zrobić range multiadmin
a to ma wyglądać tak by admin który ma admina na więcej niż jeden server miał taką range

Jestem za.

Do tego bym dodał, każdemu multiadminowi dostęp do amxbans by mogli dawać UB.


Jeśli nie w ten sposób (bo to kolejna ranga a jest niepotrzebna) to może w inny.
Wybrani admini z dłuższym stażem mają dodatkowo dostęp do AMX w celu usprawnienia tematów o UB. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnoszę o dodanie komendy "noms" /"nominations", która wywołuje wyświetlenie nominacji map. Mowa o serwerze 4fun, gwoli ścisłości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy jest możliwość dla adminów wgranie pluginu (tzn nie wiem czy to plugin czy jakaś wersja amx), który po wpisaniu w konsole amx_spectateb gdy admin jest na spetcie pokazuje graczom, że admin jest w trakcie gry. Trochę by to pozwoliło na bardziej dyskretne sprawdzanie potencjalnych czitkow. 

Edytowane przez Tayquil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie rekrutacja na admina powinna być bardziej zaostrzona. Powinno się bardziej sprawdzać tych co kandydują. Jest sporo adminów, którzy są raz na ruski rok, albo takich którzy jak są to i tak nic nie robią. No krótko mówiąc nie spełniają swojej funkcji. 

 JOKER XD,
Takie zastrzeżenia proszę pisać do Opiekunów danych serwerów albo wraz z demem danego admina do mnie, jeśli rozmowa nie pomoże do danej osoby napiszę wyżej w sprawach degradacyjnych. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.06.2019 o 08:45, Vanilla napisał:

Wnoszę o dodanie komendy "noms" /"nominations", która wywołuje wyświetlenie nominacji map. Mowa o serwerze 4fun, gwoli ścisłości. 

 

Dodałabym jeszcze ALLTALK, skoro to serwer 4fun i nie ma tu z reguły żadnych zagrań taktycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Sponsor

A więc  kącik luzaka ci co mają te range mogą prosić o admina bez składania podań dodawać uwagi  kierować sprawy prosto do h@ j@ hb  bez pisania  w tematach dla nowych użytkowników  skoro już wczesniej też to pisali

 JOKER XD,
Akurat prywatna wiadomość wystarczy moim zdaniem do danego Opiekuna, jH@ lub H@ nie potrzebny kącik - spam tak naprawdę.
 `smile.,
JOKER +1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.