Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ✔] Pigula.


DZIWNY TYP.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: DZIWNY TYP.

Godzina, data zdarzenia: 1 w nocy jakos, dzisiaj.

Mapa: cs_max

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: HTH-Pigula

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: 0:1:466948187

Opis sytuacji: Nie chcialem na nikogo zglaszac skarg, ale ten Pan juz mega przesadza i mnie irytuje, bo jest adminem a robi takie cos. Caly czas mnie obraza lub wyzywa od haxa, ze dziwnie gram, jezdze po modelach itp. Powtarzalem mu, ze ma sobie nakrecic demko, rozpisac i bedzie po sprawie. Nie chce go nagrywac lub robic ssy co na mnie pisze, chodzi mi o to zebyscie na to zareagowali i moze mu powiedzieli, ze jak chce sobie plakac, to niech to robi na czacie dla adminow. Ogolnie to wgl nie czaje jak admin moze pisac, ze ktos jest odpalony, majac funkcje zrobienia ssow, wstawienia demka do dzialu "podejrzanych". Zareagujcie jakos na to ;)

 

PS: wstawiam 2ssy, nie z tym jak mnie obraza, tylko z tym jakiego macie "smiesznego" admina. Pozdrawiam ;)20190715010335_1.thumb.jpg.a18b0c6c0d5ff734dab9b731727cef1d.jpg

20190715010402_1.jpg

Edytowane przez DZIWNY TYP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robi ? nic nie opisane. Jc zapraszam na PW, czasami można polubownie, pozdrawiam.

 

P.S. Dawno nie widziałem takiej skargi bo chyba nigdy, hahahahhahahahahahaha. Dziwny wiesz co ? ona napisał to w żartach a Ty wszystko na poważnie, proszę Cię taka skarga ? 

Edytowane przez JOKER XD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie wyciagnalem z hltv ssy, żeby pokazac Tobie, ze zartow sobie kolega nie robi, bo to co akurat tutaj pisal, jest jak ja jeszcze zylem. Do mnie nawet gracze pisza, ze "admin" Pigula ciśnie mnie o haxy i placze. I takie akcje sa od kilku dni, może ogarniecie gościa, żeby nie plakal i wzial się do roboty z demkiem. Bo tekstow typu "Już nie takich dojezdzalismy, jak Ty" nie chce mi się ogladac jak gram, gość jest jeszcze tak perfidny, ze potrafi plakac przez @@. Gdyby to były żarty to cos innego, ale to już jest ostre płakanie, przy tym tez obrażanie przez mikro, które trwa już ponad 3 dni. A ja nie mam zamiaru sluchac i tez na to patrzeć, bo gdyby to był normalny gracz nie zglaszabym takiego czegos. STOP cry kur**, zbanuj mnie rozpisz demko, a jak nie to idz do mamy plakac.

20190715113924_1.jpg

20190715113944_1.jpg

20190715114005_1.jpg

20190715114032_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo nie można o takich rzeczach pisać na say'u według regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin 4fun:,, 1.3. Zakaz publicznego osądzania kogoś, że gra na wspomagaczach od tego jest u@ (say_team @tekst)."

 

Moim zdaniem admin powinien zostać ukarany, bo jest to ewidentne osadzanie o czity. Skoro uważa, że gracz jest odpalony i jeździ po modelach to czemu bana nie dał? Zezwala na czity? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś musi mu pomóc z rozpiska demka, bo raczej On nie potrafi tego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może troszkę mnie poniosło i teraz postapie rozsądnie ale nie wierze w Ciebie i tak . Ja jako Admin było moim obowiązkiem  nakręcenia Tobie demka , napisze szczerze nie miałem na to czasu i checi synek mi się urodzil i wiele innych spraw na glowie mi lezy. Ale odpuszczam sprawę w sensie pisania co kolwiek do Ciebie itd. Może troszkę chciałem się wyzyc na tobie :) lecz ja wiem tez swoje powtorze ja widze modele i mój wielki blad w zyciu ze nie mam demka , ale spokojnie Pany już ani jednego ss'a nie zrobie  poswiece się :D . A co do ukarania mnie , nie mam nic do zarzucenia sobie napisałem jak jest tylko może w inny sposób pokazałem jak pisałem wcześniej problemy ; / . a co do rozpiski demka spokojnie drogi graczu nie gram od dziś ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.