Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Skarga Piguła


wloczykij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: INDYWIDUALISTA

Godzina, data zdarzenia: 11.25

Mapa: dust2

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę   HTH-Pigula

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: admin

Opis sytuacji:

Jest mapa de_dust2 na której mi dobrze szło. W jeden rundzie zostałem sam na 7 terrorystów, gdzie znajdowałem się na gali. Po chwili zabiłem admina Piguła i kilku graczy. Na początku następnej rundy admin pisze swoje "skąd wiedziałeś? Nie mogłeś słyszeć" 

Zdjęcia

Mimo wcześniejszej skargi admin znowu swoje uwagi wylewa na sayu  ogólnym. Po całym zdarzeniu napisałem mu ze z dupy, bo bez sensu się pyta.

Po wszystkim ban na 1h z powodem ochłoń drogi graczu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na to duzo swiadkow : ) .  Po pierwsze nie byles sam na 7czy 100 :D . ale mniejsza w to napisalem do cb tak.. :Jak to mozliwe jak mnie nie slyszales? a ty odpisales mi z dupy!? szkoda ze na wiecej bana nie dostales ; / . Nie posadzilem cie o cheaty czy wh , tylko zadalem pytanie skad wiedziales!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem dać na 24h za to że napisał-powiedział Pigula skąd wiedziałeś a szanowny PAN piszący skargę odpowiedział z DUPY więc ban moim zdaniem słuszny. Chamskie zachowanie, chamska odpowiedz = BAN. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, JOKER XD napisał:

Ja miałem dać na 24h za to że napisał-powiedział Pigula skąd wiedziałeś a szanowny PAN piszący skargę odpowiedział z DUPY więc ban moim zdaniem słuszny. Chamskie zachowanie, chamska odpowiedz = BAN. 

 

Karolu zgodzę się z Tb w 100 procentach jak dla mnie nie słuszna skarga, ban nadany słuszny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze drogi gracz cos ma na sumieniu skoro tak emocjonalnie odpisal na proste pytanie.. Ale nie mi to teraz wyjasniac , ode mnie next ban 1week za KULTURE , OBRAZE !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, HTH-PIGULA napisał:

moze drogi gracz cos ma na sumieniu skoro tak emocjonalnie odpisal na proste pytanie.. Ale nie mi to teraz wyjasniac , ode mnie next ban 1week za KULTURE , OBRAZE !

 

powiem tak ban na tydzieś ?? no za takie coś max bym dał jeden dzień nie ma co szaleć z banem, nie ma tam że obraża rodziców ani nić także ban na 1 dzień wystarczy.

 

Także tyle ode mnie życzę miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wloczykij napisał:

bez sensu się pyta

 

@wloczykij - skoro pytanie było wg Ciebie bez sensu, to Twoja odpowiedź tym bardziej. Czasami warto ugryźć się w język. Skargę zamykam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.