Skocz do zawartości

[BAN ✘] ODPAL Z TOPKI.


DZIWNY TYP.

Rekomendowane odpowiedzi

20190719124359_1.thumb.jpg.66de8b8e2da76dd3ca8504b1dbee229e.jpgPODEJRZANY: SnopraS

DATA: 19.07.2019  godzina: 12:45

MAPA: de_train

IP/SID: STEAM_1:0:1835626153

DOWODY: https://www93.zippyshare.com/v/Hsi5YeQy/file.html

ROZPISKA:

06:19 - zaczyna się akcja, nie widział mnie, ze przechodziłem na ct. celownik na modelu, idealnie kuca przed moim wyjściem (przed zobaczeniem mnie)

07:05  -  widzi model przez scianie(typa ct co rzuca he) + strzela przed jego wyjściem już 

08:44 - slychac było tego typa w "esce", ale znowu idealnie model

08:48 - mogl dostać info, ze ma typa na "gnieździe", ale przy poprzednich akcjach nawet nie patrzyl tam ;)

09:04 - zaczyna się runda i tylko Ona by chyba wystarczyla, do rozpiski tego demka. (skan przez pociąg w glowe, zabicie przez smoke i znowu modelowo)

10:18 - wiedział kiedy wyjdzie, ale za szybko strzelil

12:50 - od tego zaczely się moje podejrzenia w grze, 3 skany prosto w glowe przez sciane, typ mnie nawet nie widział, infa raczej tez nie dostal

15:46 - dziwne info. skad wiedzial, ze na ct pobiegłem i na pake już nie patrze 

17:15 - tez się fajna akcja rozpoczyna, po zrobieniu killa na mnie od razu modelowo wychodzi, choć mogl być to zupełny przypadek (mnie na pewno slyszal)

18:17 - modelowo

19:40 - za dużo ct na odnodze xD 

19:53 - mogl dostać info, ze rashuja odnoge, ale ciekawe, ze odpuscil L wiedzac, ze tam przed chwila rashowalem

 

Demko jest trochę srednie, moglem trochę bardziej się postarać, ale polowa akcji z rozpiski będzie dobrym dowodem. Jak ktoś chce to może sobie cale demko zobaczyć i inne akcje. Gracz movment ma, strzelac cos tam strzela, ale moim zdaniem sobie pomaga z widzeniem ;)

Edytowane przez DZIWNY TYP.
 PIETRUCH,
Next time weź nagraj demo własne a nie to gówno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem słusznie.

Dawno temu zgłaszałem na sayu ale nie było odzewu.

Zrobiłeś to profesjonalnie.

Dobra robota

 PIETRUCH,
po co to piszesz jak to nic nie wnosi do tematu blokuje do decyzji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07:05 - Wiedział ze wyjdzie spalona akcja 

09:04 - Spalony skan + smoke 

10:18 - spalony skan kolejny 

12:50 - bez sensu to oglądać  

NA MAXA odpalony że tego żaden admin nie widział 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.