Skocz do zawartości

Witam Was


eQ` Wolomin=QreWskiK@T

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim! Jestem Kamil mam 29 lat i mieszkam w okolicach Warszawy.  W wolnym czasie pykam sobie w piłkę i słucham muzyki. Moją można powiedziec pasją jest UBT. Na paru topowych sieciach byłem na tym stanowisku, jednak postanowiłem zmienić coś i posiedzieć trochę na innej sieci. Moja pasją również jest gra w csika, gdy zaczynalem mialem zaledwie 5 lat. Wyobraźcie sobie takiego małego szczylka co biega po duscie.

Tutaj również będę chciał się szkolić i w miarę możliwości aplikować na posadę ub team cs 1.6. Zobaczymy, co czas przyniesie. :D

Jeszcze raz pozdrawiam cieplutko, mam nadzieje ze jak najszybciej się poznamy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Albo źle podałeś wiek, albo ja sam nie wiem, może coś z moją matematyka jest nie tak xD 29-24=5, więc 2019-24=1995, a z tego co mi wiadomo CS powstał w 1999r. Halooooo, to w jaką grę grał ten mały "szczylek" ? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam no jak jak mogles grac w to gre jak cs powstwal w 1999 roku dokladnie koncowka 99 https://www.gry-online.pl/gry/half-life-counter-strike/zdf2e

 

nie wiedzialem ze grales w 1995 roku w cs-a jeszcze przed jego wydaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, DZIWNY TYP. napisał:

Witaj. Albo źle podałeś wiek, albo ja sam nie wiem, może coś z moją matematyka jest nie tak xD 29-24=5, więc 2019-24=1995, a z tego co mi wiadomo CS powstał w 1999r. Halooooo, to w jaką grę grał ten mały "szczylek" ? xD

jak pomylilem wiek 18.02.1991

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, eQ` Wolomin=QreWskiK@T napisał:

jak pomylilem wiek 18.02.1991

w przestawiasz sie ze masz 29 lat a rocznik w profilu masz wpisany 1991 czyli masz 28 lat , gdzies klamiesz bo jak masz 29 lat to rocznik 1990 a po roku ur ktory masz na profilu 91 to wychodzi ze masz 28 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.