Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] Przywrócenie klasycznych granatów


Tayquil

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Przywrócenie normalnego podziału granatów, czyli 2 fleshe i 1 odłamkowy
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Z 2 powodów, które psują (przynajmniej mi) grę.
Pierwszy przykład: jesteś w TT, raszujesz np. gale. Rzucasz odłamkowego, obijasz typa, on Ci wylatuje od razu, no ale nie możesz strzelać od razu po rzucie granatem, bo najpierw musisz na broń przełączyć, bo przecież jeden odłamkowy w łapie zostaje więc padasz, bo zanim się przełączy na broń (lub wyrzucisz tego drugiego granata) to już martwy jesteś.

Drugi powód: raszujesz, ktoś Ci rzuca 2 odłamki i zostaje Ci 15 hp. Znowu, strona raszująca ma gorzej, bo za dużo granatów leci, więc zanim się zdąży dobrze zraszować, to granaty w takiej ilości zabierają 3/4 życia i się pada na strzała.
3. Link jeśli jest:
4. Twój nick z gry: Tayquil

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem takiego zdania, że cały vip powinien zostać usunięty. Po 1 to nie 4fun, po 2 za bardzo ułatwia grę, a po 3 na klasyku vipy? @NWN_LUZ

 wasyl,
można tak zrobić Ale z możliwością kupna vipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na klasyku mogą być vipy, ale z jednym dodatkiem men broni, bez dodawania hp, 2 skoków itd no i te granaty może dać po jednym np. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Megi napisał:

Ja jestem takiego zdania, że cały vip powinien zostać usunięty. Po 1 to nie 4fun, po 2 za bardzo ułatwia grę, a po 3 na klasyku vipy? @NWN_LUZ

 

Popieram. Dodałabym jeszcze ff i usunęła wszystkie "4fun-owe" pluginy, by uczynić serwer faktycznie klasycznym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z naszymi opiekunkami, skoro to ma być klasyk to wszystkie 4Fun`owe pluginy do usunięcia, jak dla mnie vip może zostać, menu broni to już taki "standard" w 1.6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vanilla ff jest zbędne, bo masa trolli będzie zabijać sojuszników więc odpada. 

 

Edit: chyba, że fleshe na myśli miałaś, ale one też odpadają, powód jak wyżej, bo mało kto umie flesze rzucać 😅

Edytowane przez Tayquil
 Vanilla,
Zawsze można dodać opcję, by serwer banował/kickował takich delikwentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @Vanillapisze. Flesze powinny oslepiac swoich, nie powinno być przenikania przez swoich, to tak samo jak są cele mapy itp. Serwer jest kopiuj wklej  4fun, ale halko to nie jest 4fun! Powinny obowiązywać inne zasady. @Tayquilco do "trolli" i tych nieumiejących rzucać fleszy, od tego są admini żeby robić z takimi porządek. Admin nie jest tylko od wykrywania cziterów. 

 

Edit: @Tayquilwłaśnie od tego służy 4fun, żeby gracze mogli sobie pograć nie robiąc celi, by nic nie przeszkadzało itp. Dla mnie to jest za duże ułatwianie w grze, nie ma tej frajdy. Stary dobry dd2 powinien wrócić. Normalne zasady. Jestem pewna, że zaczęło by grać więcej steamow, co idzie za tym, że były by większe szanse na adminów. 

 

Edit2: @Tayquil @Vanilla @wasyl pozatym po usunięciu vipa, oślepiające flesze swoich nie będzie takie rażące bo nie każdy go kupi :)

 

Edit3: Bez vipa nie byłoby kampienia na respie TT z awp bo nie każdego byłoby stać, a zdarza się tak, że cała drużyna potrafi tam siedzieć. Oczywiście obowiązuje resp do 1:30, ale niedługo jak będzie trzeba każdego za to wywalac, to nie będzie z kim grać. Według mnie vip powinien też zostać usunięty bo niea tej frajdy z gry z różnymi broniami. Plus do tego flesze działające na swoich i blokowanie swoich. @NWN_LUZ @KoRrNiK @SNICKERS @`smile. Wy tu macie ostateczna decyzję. Jak dla mnie VIP tylko do kupienia i żeby było sprawiedliwie co do graczy admini także bez vipa. WTEDY TAKŻE MOŻNA ZROBIĆ LOSY, RULETKĘ, MIAŁOBY TO SENS. 

Edytowane przez Megi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Megiale co do fleszy, to nie zawsze ktoś specjalnie rzuca na twarz flesze. Po prostu sojusznicze flesze są słabe, bo często się flesze na łeb dostaje, bo ktos nie zauważył, że ktoś wbiega, albo nie trafi i się od ściany odbije. Dla mnie to bardziej wkurzające niż przydatne, bo nawet przypadkiem się dostaje te flesze, no i admina 24/7 nie ma. No i dużo graczy na sojusznicze flesze narzeka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to świetny pomysł :D Granatów 1 HE i 2Flashe wystarczą :D Jak ma być klasyk to bym zrobić typowe FFA, bez niczego :D Ew jeśli mają być VIPy to tylko w sklepie :D 

 

 

 

 

 

 JOKER XD,
Te z biedry się już popsuły :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Megi powinnas to kierować bezpośrednio do @NWN_LUZ. Nie powiem, że to co piszesz ma ręce i nogi, podpisuje się pod tym. Więcej graczy Steam nie zagra, bo z miesiąca na miesiąc ich ubywa.

Znając życie Luz nie będzie chciał usunąć darmowego VIP’a z serwera, wiec proponuje usunąć Menu broni w VIP’ie i granaty na start. W zamian za to dać powiedzmy 200$ na start nowej rundy, 100$ dodatkowe za fraga i 150$ za fraga z headshot’em + tylko kevlar, a gracz sam będzie musiał dokupić hełm. Wydaje mi się, że jest to lepsza alternatywa na taki serwer jak DD2. W skrocie dostosowac VIP’a do standardow serwera, a nie typowe kopiuj i wklej.

 

Przenikanie -  jestem za tym, by je usunąć, dzieki temu bedzie można kombinować z jakimis boostami.

 

Anty-Flesh - takie 50/50, przy dużej liczbie laików na serwerze będzie to chyba irytować graczy, jak co chwile będą mieli mleko na ryju. Do dogadania.

 

Regulamin do przeanalizowania i wprowadzenia ewentualnych poprawek.

 Megi,
Lepiej bym tego nie ujęła :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

zrobine calkowicie klasyka nie w chodzi w gra z jednego powodu nikt na tym grac nie chce.\Sprawdzalem  co do vipa spoko mozna zminic ,antyflesh to chyba napewno zostanie,prznikanie mozna wylaczyc lub dac tylko 5sec na wyjscie z respa.reszta ogarniemy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.