Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]zmiana miejsca wyświetlania


KartoFelek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Czego dotyczy propozycja: chciałbym poruszyć temat wyświetlanych na serwerze dd2 ,dziłań/obliczeń, ponieważ wyświetlane są na samym środku ekranu, nie dość że zasłania, to momentalnie rozprasza.. 
mało tego, zauważyłem że gracze często wolą zginąć, stojąc w bezruchu i próbując to obliczyć.. niektórzy wbijają i pół mapy kampią i czekają aż się wyświetli obliczenie.. 
może by zmienić miejsce wyświetlania tego? może na samej górze ekranu? albo najlepiej gdyby było wyświetlane to tylko dla osób nieżyjących, bo tak to dosyć mocno zaburza rozgrywkę.. 
2.Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:  wyjaśniłem już powyżej, zasłania ekran, rozprasza, gracze bardziej skupiają się na ,darmowych monetach, niż na grze.. 
3. Link: brak
4. Nick podczas gry - KartoFelek

Edytowane przez KartoFelek
Pani Admin kazała x2
 Megi,
Zrób propozycje według wzoru.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za  zmienieniem miejsca wyświetlanych działań matematycznych, rozpraszają :) Dużo graczy też się skarżyło. ,,niektórzy wbijają i pół mapy kampią i czekają aż się wyświetli obliczenie.. ,, Paru z kalkulatorami stoi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak prezes @NWN_LUZ będzie miał czas to zrobi ( czyt. nigdy xD ). Zastanowimy się. Narazie zamykam. 

Edytowane przez Megi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.