Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Leczenie


Tayquil

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Usunięcia leczenia na dd2 lub redukcja punktów leczenia do 50. Czyli każdy gracz może przywrócić tylko 50 punktów życia w rundzie.
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Leczenie jest nie fair. Skanujesz, obijasz kogoś praktycznie do 0, a on wróci się i ktoś mu całe hp przywraca. Jest to troche niesprawiedliwe, bo równie dobrze mogłeś nie strzelać a i tak 100 hp by miał i tak. 
3. Link jeśli jest: - 
4. Twój nick z gry: Tayquil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie leczenia na klasycznym duscie nie powinno być. Jak wiadomo obowiązują cele i są jakieś zasady, a leczenie tylko ułatwia rozgrywkę. Czekam na opinie innych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Megi napisał:

Według mnie leczenia na klasycznym duscie nie powinno być. Jak wiadomo obowiązują cele i są jakieś zasady, a leczenie tylko ułatwia rozgrywkę. Czekam na opinie innych. 

Ale to nie jest klasyczny piasek2.

Leczenie kozak akcja i i tak tylko bardziej rozwinięte umysły go używają więc jak dla mnie powinno zostać, ale można faktycznie ograniczyć do 50hp max leczonko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze warto byłoby to połaczyć z VIPem? Np. Vipy się leczą (zarówno CT jak i terro) na BSach? Tylko Luzu albo Albert plugin by musiieli napisac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Matuzalem napisał:

A moze warto byłoby to połaczyć z VIPem? Np. Vipy się leczą (zarówno CT jak i terro) na BSach? Tylko Luzu albo Albert plugin by musiieli napisac :P

evo vip ma za killa 10 hp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
22 godziny temu, Ligaliero napisał:

A na moje to marudzicie, nie bylo leczenia to kazdy olakal, dodali leczenie tez źle... 

nigdy nie dogodzisz obu stronom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

leczenie 

Dnia 25.08.2019 o 17:33, Aluś napisał:

Ale to nie jest klasyczny piasek2.

Leczenie kozak akcja i i tak tylko bardziej rozwinięte umysły go używają więc jak dla mnie powinno zostać, ale można faktycznie ograniczyć do 50hp max leczonko.

bardziej rozwinięte umysły go używają? wybacz, ale nie zgodzę się z Tobą :P ludzie często jak dostaną za 30dmg to krzyk na całą mapę ,weź ktoś ulecz, weź ktoś ulecz, po czym jak znajdzie się ktoś kto chce go podleczyć to często nie dość że wybierają miejsca gdzie zewsząd ich widać, nic nie patrzą, spowalniają i tak dosyć wolną rozgrywkę to przeważnie i tak padają jak tylko gdzieś wyjdą. często jest też sytuacja jak np idzie info ,wbijamy B, i polecą nejdy i nagle połowa jak nie wszyscy się cofają i zaczynają leczyć, bo dostali po 20dmg i płacz i lament.. mimo że tak jak wspomniałem, czasem sam proszę o uleczenie (przeważnie jak dostanę 2 nejdy pod nogi na początku rundy), to osobiscie uważam że leczenie jest dla noobków xD bez leczenia gra była by trochę bardziej dynamiczna, a i przykróci to trochę ludzi którzy lubią raszować, bo raczej wątpię żeby każdy chciał pchać się pod nejdy jak nie będzie możliwości wylizania ran :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za zostawieniem leczenia, klasyczne dusty umierają bardzo szybko. Modzone DD potrafi trwać bardzo ale to bardzo długo. Był już klasyczny wielkokrotnie i każdy umierał bardzo szybko, różne wersje map DD2 też umierały bez dodatków. Ja bym zostawił jak jest z leczeniem do 100HP, ja tylko się wypowiadam i nie naciskam ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie.. nie wziąłem pod uwagę dosyć istotnego argumentu, mianowicie- słabszych graczy.. bo jak by nie patrząc lepszy gracz z małą ilością hp poradzi sobie na słabszych graczy, ale słabsi gracze nie poradzą sobie na lepszych z małą ilością hp.. i jak by nie patrzeć jak taki gracz by co chwile padał, to na pewno nie zachęciło by go to do dalszej gry.. mało istotne jest tu moje zdanie, ale chyba jestem za zostawieniem leczenia :v 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.