Skocz do zawartości

[♻] Skarga na admina


Ceko3

Rekomendowane odpowiedzi

1. Twój nick w grze  ceko

2. Nick gracza/admina na którego składasz skargę  na jakiegosi admnia po nie widzialem ktury to był

3. Powód skargi  admin mi rozwalił kampe robioc mi skruta bez powodu 

4. Dowód rozpisany ss/demko http://f1.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-1908261124-bb_alii_fix.dem.zip 3 ruda zabał mi dwa klocki robionc mi skruta

Edytowane przez Ceko3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mogli ci usunąć bo nie dało się wejść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 na demku widać ze blokujesz kampe wg 

po 2 nie zrobił ci skóta bo wejscie miałeś obok, a jeżeli ty uważasz za usuniecie fejk"a za zrobnienie skróta to nie wiem 

tyle w temacie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak
1 godzinę temu, Luczyn napisał:

Ponieważ mogli ci usunąć bo nie dało się wejść?

Nie grasz na serwerze BB to czemu się wypowiadasz? Kampa posiadała wejście lecz admin zrobił mu błąd kampy przodu widać to ewidentnie na demku. :)

 

47 minut temu, Zjem cie :D napisał:

Nie miałeś wejścia więc chyba musiał ci usunąć wiesz :)

Miał wejście do kampy tak trudno sprawdzić demko? Czyżby multikonto z twojej strony bo jak widać grasz na nowym koncie na serwerze?

 

18 minut temu, FoXeS napisał:

po 1 na demku widać ze blokujesz kampe wg 

po 2 nie zrobił ci skóta bo wejscie miałeś obok

tyle w temacie 

Fakt faktycznie mu  blokował kampę lecz po chwili to wg mu zrobił błąd kampy przodu. Wiec ceko miał jak by zepsuto kampę wiec wg powinien mu tez naprawić jak *sobie* kampę i jak se wleciał do niej. :)

 

 

Mam jedno prośbę do op serwera żebyście zobaczyli rowniez te demko 3rundka.

Od tego czasu demka 17:21:00 około widać jak admin WG l Packa FAjek i Tuba [.]*[.] wlatuje se na kampę mimo ze do niej nie wbił czyżby bez wejścia?

@WG l Packa FAjek i Tuba Jeśli wejście było to nie znaczy ze masz wlatywać se na kampę bo masz admina.

 

Według demka wina jest po stronie gracza ceko i jak admina WG l Packa FAjek i Tuba [.]*[.]  bo obydwoje złamali regulamin na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.