Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY][ZAMKNIĘTY]Skarga na niewiadomo kogo


j0ker

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: j0ker

Godzina, data zdarzenia: 12:50-13:10

Mapa: de_westwood

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: ElidaN lub Smile lub I Need Money

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: brak

Opis sytuacji:

 

Podczas gry, admin bawił się "dźwiękami serwera z AmxModMenu" przez co bardzo utrudniał gre innym graczom na serwerze, a było ich około 20. Trwało to około 10 minut, później admin "I Need Money" kicknął ElidaN'a "Ochłoń i wróć", on wrócił i znowu to robił. 

Ponadto inny Admin i gracze upominali go aby przestał, a on nadal to robił.  Gracze zaczęli wychodzić bo nie dało się grać.

Po napisaniu skargi, po zmianie mapy nadal ktoś sie bawi tymi komendami. Pewnie w logach da się sprawdzić kto to był.

Edytowane przez j0ker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw Admina na ktorego chcesz złożyć skargę, bo to nie byłem ja na pewno.

 

napisze to co było z mojej strony: grałem ale po chwili poszedłem na spec i zminimalizowalem csa, po chwili wchodze na cs a tam kick, wszedlem na server od razu na specta sie wybrałem zminimalizowalem i spowrotem kick powód ciągle ten sam "ochlon i wroc". Chciałem dowiedzieć się o co chodzi, ale mapa się zmieniła. Na Aztec'ku Piguła pisał, że się bawiłem jakimiś komendami (ale jak skoro byłem na spec i mialem cs zminimalizowanego?)

Edytowane przez elidan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Ja bym proponował H@/Op serwera by zabrać takie uprawienia adminów i po sprawie wtedy by już nikt się nie bawił nimi. :)

Może nie gram na tym serwerze i pewnie dostane warna lub ostrzeżenie ale za to przepraszam za wypowiedz lecz proponuje H@/OP coś wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja ogarnięta. Gratulację dla tego kto dał wszystkim flagę "u" która miała dostęp do amxmodmenu...

 

 

 

 

 Cre[A]tOr,
Jesteś super, masz plusika i buzika :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.