Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] ciche kroki..


KartoFelek

Rekomendowane odpowiedzi

Czego dotyczy propozycja: wywalenia opcji ,z noża, ,ciche kroki, (a raczej ich braku).. 
Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: gra w cs'a, dla gracza z doświadczeniem, który myśli podczas gry, patrzy na radar, ogarnia skąd dochodzą strzały swoich timejtów oraz wrogich oddziałów, i przede wszystkim SŁUCHA KROKÓW, gdy brakuje mu chociażby jednej z tych rzeczy, nie potrafi odnaleźć się na mapie.. zauważyłem że bardzo mało graczy korzysta z tej opcji, przeważnie ludzie wybierają ,szybkie chodzenie, ale mimo to zdarzają się wyjątki.. o ile gdy na serwerze jest dużo ludzi, to i tak się ogarnia co chwile każdy kąt, plecy i wgl, ale w momencie kiedy jest mało graczy, wszystko zaczyna się pierniczyć.. dla mnie jak i wielu innych graczy (rozmawiam z nimi, więc wiem :P) potrafi być to udręką psującą rozgrywkę.. mi samemu odechciewa się grać, jak co chwilę dostaję w plecy, mimo że byłem pewien że nikogo za mną nie było.. a w sytuacji 1vs1 to już wgl.. 
Link: brak
Nick podczas gry: KartoFelek
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy tylko ja tak mam, ze czasami nawet osoby z szybkim bieganiem na nozu nie wydaja dzwieku biegniecia, ale ogolnie ja bym zostawil bo jednak wiesz ty sobie wezmiesz szybkie kroki, zeby wyprzedzic ct biegnacego do anarchii, a ktos sobie wezmie ciche kroki, zeby moc sie skradac i byc nieslyszalnym xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod szybkie chodzenie, tak samo jak pod ,latanie, niektórych graczy można się ustawić, bo słychać i ich kroki i spadochron. a gracza który nie wydaje dzwięków nie da się zlokalizować, dopóki nie popełni błędu.. gdyby weszło przykładowo 5 takich graczy, którzy przypadkowo znaleźli by się w jednym teamie, drużyna przeciwna jest w czarnym oku w moment, bo nie wie co się dzieje na mapie. z moją czułością myszy i z w miarę celnym strzelaniem czasem zdążę się odwrócić i zabić typa który strzela mi w plecy, ale jeśli ta osoba by ogarniała, to dostaje łeb nie wiedząc skąd i na tym kończy się moja rozgrywka. naet jeśli by się znalazło 5ciu takich graczy na serwerze (ogólnie) to chyba lepiej żeby 5ciu graczy straciło taką opcję (zawsze są inne opcje) niż żeby caly serwer się irytował..  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to właśnie jest ta kosa, żeby mogli Cię zrobić od tyłu xD Nie mów, że nie lubisz. @Cre[A]tOrmoże Ci pomóc polubić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MegixD   myślę że wrócimy jeszcze do tego tematu, jak ktoś z adminów zacznie się z tego powodu irytować xd no ale skoro to nie jest do zmiany, to temat do kosza :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, KartoFelek napisał:

pod szybkie chodzenie, tak samo jak pod ,latanie, niektórych graczy można się ustawić, bo słychać i ich kroki i spadochron. a gracza który nie wydaje dzwięków nie da się zlokalizować, dopóki nie popełni błędu.. gdyby weszło przykładowo 5 takich graczy, którzy przypadkowo znaleźli by się w jednym teamie, drużyna przeciwna jest w czarnym oku w moment, bo nie wie co się dzieje na mapie. z moją czułością myszy i z w miarę celnym strzelaniem czasem zdążę się odwrócić i zabić typa który strzela mi w plecy, ale jeśli ta osoba by ogarniała, to dostaje łeb nie wiedząc skąd i na tym kończy się moja rozgrywka. naet jeśli by się znalazło 5ciu takich graczy na serwerze (ogólnie) to chyba lepiej żeby 5ciu graczy straciło taką opcję (zawsze są inne opcje) niż żeby caly serwer się irytował..  

ale to przeciez tylko na nozu zapierdala po cichu, wyciagajac bron i nie idac na szifcie badz controlu od razu slyszysz go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wg rozumie sens tego pluginu? On właśnie po to jest żeby gra nie była tak przewidywalna. @KartoFelek a pomyśl co w przypadku gdy jesteś w CT sam na 5 i np musisz lecieć na drugi bs bo paka leży:

a) lecisz na kosie speeda zdradzając swoją pozycje

b) shiftujesz przez pół mapy i masz mało czasu na defa

c) zmieniasz kose na ciche kroki

 

Tak jak propozycja z wczoraj odnośnie tego pluginu była odrzucona tak samo tą odrzucam, plugin zostaje.

Przy okazji proszę was, nie róbcie sobie offtopu w takich tematach, tak samo możecie porozmawiać na CB.

 Cre[A]tOr,
Czemu jesteś zdenerwowany? Nie traktuj mnie tak bezosobowo... Napisz np: Creator nie pisz tu o dupie Maryli bo nie życzę sobie tego. A ja sie do tego dostosuje. Tak czy siak jest mi przykro, ze wzbudzam w Tobie złe pokłady życia. :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.