Skocz do zawartości

[♻] [ODRZUCONA ⚑] Stary Exp


DanielTeamDziku

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja:Przywrócenie starego expa i dmg
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:Teraz nie ma gry, co to jest? 30 expa i 2k dmg max?

 

3. Link jeśli jest: Kiedyś był T.T

 

4. Twój nick z gry:DanielTeamDziku

Naprawdę mi przykro z powodu zmniejszonego expa i dmg ( rozumiem, że byli ludzie którzy mieli po 40k dmg i po 4 mln expa na liczniku ale to nie powód żeby niszczyć rozrywke innym wystarczyło by tym konkretnym osobom zmiejszyć dmg albo dać jakiś max np 30k teraz ledwo da się  uderzyc 4k (z berserkiem i misjami na wiekszy dmg , i pod m)

Według mnie serwer upadł już nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LUZak

Na nie bo to właśnie jest balans nowy serwerowy.

Jeśli chodzi o dmg to zrobili tak żeby było bardziej zbalansowana rozgrywka na serwerze dla obu stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam zrozumieć że dla was gra na bb polega na budowaniu kamp jako CT i bicie a jako zm wchodzić do kamp żeby admin się nie czepiał że nie robisz celi.

Dzięki temu że jest mniejszy dmg da się zabić CT a przed zmianą bez impulsu nawet się nie dało wejść do kampy a teraz da się cokolwiek zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.