Skocz do zawartości

Problem z wejsciem na 4fun


Krawacik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z wejściem na serwer 4fun z kolei na serwer Only dd2 wchodzę bez problemu. Żadne usuwanie logów czy też sprawdzanie spujnosci gry nie pomaga żeby pograć na 4fun muszę najpierw zagrać kilka lub kilkanascie minut na serwerze dd2. Komunikat jaki wyskakuje na screenie. HILFE ! :(

483375448_screen4fun.thumb.png.23b771911a7629ce556b1bb7ae071768.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Może to jakiś problem z flagami .Sprawdze to dzis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odinstalowaniu usunałes recznie pliki które zostały ?? odinstalowanie nie usuwa wszystkich plików. trzeba ręcznie wywalic do kosza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adas wszystko już robiłem reinstal cs recznie usunalem pliki cs resety itd. Wydaje mi się że to może problem flag że coś mnie blokuje. NWN_LUZ może usunąć i na nowo dodać flagi bo już nie mam pomysłu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Krawacik napisał:

Adas wszystko już robiłem reinstal cs recznie usunalem pliki cs resety itd. Wydaje mi się że to może problem flag że coś mnie blokuje. NWN_LUZ może usunąć i na nowo dodać flagi bo już nie mam pomysłu ?

A to masz w pracy taki problem ? Może pracodawca poblokował ci porty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.