Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ✔] Skarga m u r p h y.


kreglas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Admin

Nick podczas gry: 0==]=======>

Godzina, data zdarzenia: 12:40 - 12:54, 28.09.2019

Mapa: de_dust2

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: m u r p h y.

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: STEAM_0:0:110984195

Opis sytuacji: to już nie pierwszy raz kiedy koleś wpada w furie na wzmiance o skryptach i zaczyna wyzywać i obrażać, dzisiaj wszyscy po akcji z ss zaczęli go cisnąć ale już się "tylko" z wszystkich śmiał, w dodatku server jest 4fun a na ss pisze "do paki cipko". jeśli Bandit dostał perm za "hooy'a" wydaje mi się, że perm za "cipke" byłby odpowiednią i adekwatną do zachowania karą.

 

 

ssy.rar

 Ligaliero,
Ten perm byl za to ze wielokrotnie wczesniej byl banowany plus hooy bylo do admina
ProToTyp,
"jeśli Bandit dostał perm za "hooy'a" on dostał za 14 wcześniejszych banów za obrazę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty sobie zartujesz, zaczales pierwszy mnie prowokowac piszac ze mam scrypty i ze bez scryptow jestem slaby itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie pierwszy twój raz marphy ale niech juz ci bedzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
4 minuty temu, MURPHY napisał:

ty sobie zartujesz, zaczales pierwszy mnie prowokowac piszac ze mam scrypty i ze bez scryptow jestem slaby itp.

nie ja, tylko inni gracze, jesteś tak nadpobudliwy że już nawet nie wiesz co się w koło ciebie dzieje...? ja napisałem "jaka beka bez skryptów pocisnąłem" nie kierując tego w twoją stronę a ty mi napisałeś "żebym zamknął tą jebaną mordę" więc przemyśl swoje zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
21 minut temu, 0==]=======> napisał:

Ligaliero: "to już nie pierwszy raz kiedy koleś wpada w furie"

 

ssy.rar 1 MB · 7 pobrań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

kto to jest " 3===D "  z kim ty piszesz, i to ja jestem psychiczny podobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
6 minut temu, MURPHY napisał:

aha okey, niech ktos sprawdzi logi i zobaczycie kto pierwszy zaczal, a ty 3===D skoncz klamac.

btw. to nie daje ci prawa do obrażania mnie przez pisanie "zamknij ten jebany ryj pecie"

i tak jak napisałem, nie życzę sobie żebyś się do mnie odzywał w jakiejkolwiek formie rozumiesz to? czy wciąż masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? 

 Kyrche,
Nie pisz posta pod postem, używaj opcji "edytuj"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cre[A]tOr niestety nie mam, a wy nie mozecie jakos tego sprawdzic w logach czy cos? perm za wyzywanie jakiegos randoma lol??                                                                                                      @Cre[A]tOr czemu mam sie martwic? lulz

Edytowane przez MURPHY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
18 minut temu, MURPHY napisał:

@Cre[A]tOr niestety nie mam, a wy nie mozecie jakos tego sprawdzic w logach czy cos? perm za wyzywanie jakiegos randoma lol??

Randoma? a kim ty jesteś że cię permy nie obowiązują? tym wpisem właśnie udowodniłeś moją rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam do czasu rozpatrzenia bo sie syf robi :)

 

@ProToTyp @Vanilla

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan @MURPHY otrzymuje bana na tydzień. Radzę w tym czasie ubogacić swoje słownictwo o mniej plugawe wyrazy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.