Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Straciłem wszystko ....


AspiratiO_Crew!

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wbijał własnie bo z pracy wróciłem niedawno a tu brakuje w EVO vipie prawie wszytkiego ... zbójstw mam tylko 4 gdzie od wczoraj miałem 6007 dokładnie ! co tu sie dzieje ... ? monety tez mi znikły a miałem 3455 a brakowało mi tylko 145 do 3600 na wykupienie do konca evo zeby mi liczyło po 5 monet za killa skinów nie miałem bo nie kupuje.... pomoże ktoś ... ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz został poinformowany w sprawie zaniku monet i skinów, nie tylko Ty masz taki problem. 

 

7 minut temu, AspiratiO_Crew! napisał:

zbójstw mam tylko 4 gdzie od wczoraj miałem 6007 dokładnie ! co tu sie dzieje ... ?

 

Mamy 01.10, co wiąże się z resetem rankingu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Vanilla napisał:

Luz został poinformowany w sprawie zaniku monet i skinów, nie tylko Ty masz taki problem. 

 

 

Mamy 01.10, co wiąże się z resetem rankingu....

no ale po resecie nigdy zabójstwa nie resetowane były ... ale wiesz no brakuje mi tego EVO z all bo krowy nie potrzebuje tego nie kupowałem miałem wszystko ale bez krowy ... jak możesz to ogarnij to vanilka ja do ciebie nic nie mam żadnego problemu ale dziekuje za info do michała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) wiadomo co będzie z tymi monetami i ulepszeniami na EvoVip? nie wiadomo czy dalej ulepszać. Pozdrawiam :P

Edytowane przez Speed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, AspiratiO_Crew! napisał:

... zbójstw mam tylko 4 gdzie od wczoraj miałem 6007 dokładnie ! co tu sie dzieje ... ? monety tez mi znikły a miałem 3455 a brakowało mi tylko 145 do 3600 na wykupienie do konca evo (...)

 

Jak sobie dokładnie notował... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, prokop napisał:

 

Jak sobie dokładnie notował... :P

ja od pewnego czasu dobry człowieku notuje i nagrywam + ssy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, prokop napisał:

 

@NWN_LUZ kupiełem tego EVO z Opcja ulepsznia ... wszytsko poznaikało 2 opcje mi zostało do wykupienia teraz nie mam nic monety mi wróciły ale z /ulepsz nic wszytsko mi pokazuje ze mam kupić na nowo ... no wez coś zrób 3/4 na vipach ja na samej nazwie tylko EVO .... ;/   Pier... te skiny bo nie umiem na nich grac wiec nie kupuje ale ten evo vip brakuje miachałek ;/

Edytowane przez AspiratiO_Crew!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wczoraj muj vip dzialal 100procentowwo a dzis nie  i nie moge  wykupic problem z czyms  czy co  sorry ze sie podpielem ktos podpowie cos?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vanilla napisała wyżej, że Luz został poinformowany o tej sytuacji, są błędy których nie da się naprawić w 5 minut. Jeżeli będzie coś więcej wiadomo na ten temat to opiekunowie lub ktoś z czerwonych powie co dalej, póki co musicie czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam wszystkie te ulepszenia w EVOVIP a mozecie mi jakoś wyjasnic dlaczego ja musze wszytskie rangi tzn w KILLACH wbijać od nowa ? a wiekszości zostały rangi wszystkie miałem 6007 kili a teraz od nowa wbijam ... ale jest problem chyba ze tylko u mnie miałem goldvipa wykupionego na 7 dni z slotem a po 2 dniach straciłem po tym resecie a teraz jak wpisuje /sklepsms to nie da sie w ogole kupić mozecie jakoś doradzić ? pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.