Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] 2 raz to samo!


V0N0M$

Rekomendowane odpowiedzi

NIEE MOŻLIWE ŻE GRAM NA CZITACH I TO Z GÓRY MOWIE,MOZE BYC TO SPOWODOWANE LAGAMI,I SLABYM INTERNETEM :V

MACIE JAKIEŚ BUGI Z TYM ANTYCZITEM..

 

JAKOS MIESIAC GRALEM I TERAZ WYKRYWA?,BEZ SENSU :V

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz lagi i za szybko polecisz po klatce to ci to wykryje zauważyłem już to z 5miesiecy temu ... żeby to dopracować to może trochę czasu potrwać bo to nie takie proste chyba. ..  pozdrawiam cie vonom$ :)

 Ligaliero,
Jak masz lagi to pokazuje speed hacka nie raz widzialem i na swojej skórze, a za to perma server nie daje daje tylko info dla admina z ostrzezeniem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje od źródła ( @NWN_LUZ), że 4FUN ma inną konfiguracje niż DD2 dlatego On ma klatki na 4f a na DD2 nie:D 

Nospread ponoć reaguje na lagi i stąd dostaje on 1-2 warny na rozgrywkę gdzie cziter przeważnie dostaje w ciągu 2-3 rund bana :D

Sam Luz zauważył że ten ma klatki straszne na serwie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to wasza decyzja co dalej ;) jeśli uważacie że gra czysto OK dajcie mu tego UB ale zaznaczam że będziesz pod ścisłą obserwacja pod kątem no recoil. @SNICKERS decyzja :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do mnie należy decyzja to daje mu UB. W niedalekiej przyszłości zmienia internet i sprawdzimy czy to rzeczywiście była wina lagów ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.