Skocz do zawartości

[UB ✔] Babiarz Hazardzista


erneho

Rekomendowane odpowiedzi

Admin Jagoda nałożył mi bana 18 października 2019 roku o godzinie 00:20. Jestem nowym graczem na serwerze, dobrze mi szło, a że mapkę de_aztec znam jak własną kieszeń to staty dość dobre udało mi się wykręcić. Chciałem utrzymać Top3 na tej mapce więc uważnie grałem, zwracając uwagę na różne newralgiczne punkty. Po zgonie patrzę się w ekran i nagle widzę, że ban, nie wiem za co, ale obstawiam, że adminowi wydaje się, iż mam wallhacka. Niestety nie mam dowodów, potwierdzających uczciwość mojej gry, ale chciałbym, żeby wszystko było dobrze rozpatrzone, gdyż nie pierwszy raz dostaje bana za domniemane "hacki". Wasz serwer jest na prawdę świetny i uważam, że słabo trochę, że przez widzimisię admina nie mógłbym więcej u Was zagrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w takim razie podejrzewałaś u mnie? Jeśli mogę zapytać xD

 PIETRUCH,
Dawaj ssy jak nie ban zostaje
 Ligaliero,
W dziale odwolan masz opisane krok po kroku jak wstawic ss i gdzie och szukac, bez nich ub nie bedzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@erneho masz od mojego posta 12h na dodanie SSów, jeśli tego nie zrobisz BAN zostaje. Wzór przeczytałeś, powód bana jest Ci znany ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę, ssy, już wszystko ogarnięte.

https://www15.zippyshare.com/v/BMmubXh9/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: UB.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.