Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Mała mapa


Leyman

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja:dodanie plugin na małą mapę
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:uważam że jest to potrzebne ponieważ jak wiemy na tym serwerze gra mało osób, owszem zdarzają się dni w których serwer jest zapełniony po brzegi ale jeżeli jest przykładowo 3/4 graczy na serwerze to DD2 jest trochę za dużą mapą dla takiej ilości graczy.
3. Link jeśli jest:
4. Twój nick z gry:Leyman

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys juz poruszalem ten temat by dosac dd2 long i dd2x2, ale opiekun propozycje odrzucił tlumaczac, ze to only dd2 zwykly.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się tu wypowiem w ten sposób. NIE PRZEJDZIE. Było już to, ludzie wchodzą na Dd2 bo chcą klasyka, a nie inne mapy typu nawet dd2long.. Jak była grana inna mapa niz klasyczny Dd2, gracze uciekali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vote na d2_long przy < 8 graczy na serwerze i raczej nie byłby to problem, bo decydowaliby gracze. Gdy graczy przybędzie wtedy zmiana na zwykłego dd2 z automatu. 

Edytowane przez Plejer'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak napisała Ola, było, nie przeszło i nie przejdzie tym razem. Po to jest drugi bs blokowany przy mniejszej ilości graczy by biegać tylko po A. Pozdrawiam, Magda Gessler. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ola :> napisałaś, że to "klasyk only dd2", a dlaczego jest double jump ?

 Kyrche,
Myślę że pisząc „klasyczny dd2” chodziło jej o mape, a nie forme serwera.
 ola :>,
Dokładnie, chodziło mi o mapę a nie o formę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to nie do końca macie racje... Problem był jedynie z mapą kornika bo ludzi wkurzała, a gdy mówili  "KLASYK" chodziło o to że dodane były inne dusty np 20002 i to w tedy ludzie uciekali a nie przez dd2 longa.. Polecam poczytać stare tematy jeszcze za czasów gdy op była Tajemnica :)

 ola :>,
Były też małe mapy, gdzie ludzie wychodzili bo im nie pasowało, dlatego napisałam, że nie przejdzie to za bardzo, nie chodziło mi tu o mapę kornika. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ola napisała wyżej... Jest to serwer najwyklejszy ONLY DD2 z małymi dodatkami. Ale nazwa serwera mówi sama za siebie ONLY DD2 (nie dd2 long itp.) Tymbardziej jeśli jest 4 i mniej osób to bs B jest zablokowany. Więc myślę, że nie jest to przydatne. 

 

Reasumując: Nie

 

Wyjaśnienie podałem wyżej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Ligaliero napisał:

Blokdada i co? Jak csseti biega i tak na b a nie zawsze admin jest 

 

Tutaj masz rację, nie zwróciłem na to uwagi, że nawet jeśli jest blokada to i tak te nieogary będą latać na B i kampić do all time. Oddaje ci honor :)

 

ale mój głos i tak się nie zmieni ponieważ jest to ONLY DD2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł! Dodajmy na serwer plugin małej mapy, do tego dd2_long i słuchajmy ciągłego płaczu wszystkich że TT zamiast wykonać cele mapy to kampi w piachu jak admina nie będzie na serwerze. Only DD2 KLASYCZNY chyba mówi sam za siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.