Skocz do zawartości

[UB ✔] Prośba o UB


Marcin0404

Rekomendowane odpowiedzi

Witam to znowu Ja. Chciałbym troszkę wyjaśnić sprawę Mojego bana.Skin zakupiłem na serwerze Only DD2 ponieważ mi się spodobał.Skoro jest on zakazany na serwerach to dlaczego jest wprowadzony do sprzedaży a nie usunięty (chodzi o skin AK47 HYPER BEAST). Kupiłem go za 1500 monet.. Jak ten skin jest zakazany to niech administracja serwera niech mi go zabierze ale chciałbym zwrotu moich 1500 monet które on mnie kosztował.Chyba że administracja ma inne pomysły do rozwiązania tej sprawy?? Bardzo Mi się ten serwer spodobał i Chciałbym na niego wrócić dlatego Chciałbym jakoś rozwiązać tę sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie zrozumiałeś o co chodziło... Nie chodzi tu o BROŃ, a o modele (postaci, nie broni...) a modeli postaci nie kupiłeś, bo się nie da. Masz modele POSTACI z CSGO, które tu są zakazane. Tu nie chodzi o skina broni, którego kupiłeś... 

Edytowane przez ola :>
 PIETRUCH,
Już widzę wyjaśniła ci o co chodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te modele są w zestawie w wersji udostępnianej przez csseti, dokładniej tej https://cssetti.pl/download/go

 

Spokojnie można liczyć że ponad 40 tysięcy graczy używa tego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSY czyste UB.

 

 

A z modelami chyba wam się coś w główce powaliło... Przecież na serwerze 1-/4/5 graczy będzie posiadała takie modele bo to CS z cssetii a reklama jest kupiona u nich. 

No to wynika, że gracze co mają pobranego csa z cssetti to nie mogą grać na serwerze bo mają zasrane modele z CSGO. To po jaką cholerę jest kupiona reklama na cssetti?

 

 

image.pngimage.png

Takie modele jeszcze się zgodzę, że zakazane ale z CSGO to już nie....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.