Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ⚐] Propozycja do ostatniej propozycji :)


Agressive1945

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,cieszy mnie to ze propozycja konkursu zostala przyjeta:) ale fajnie by bylo cos zmienic na ten czas, nie jest to serwer 4fun takze dobrze by bylo wprowadzic z czasem platnego vipa:) ale co do konkursu to darmowy vip ktory jest aktualnie jest zbyt... "bogaty" double jump mysle zenie bedzie potrzebny i dobrze by bylo zmniejszyc wybor broni?? (jak dla mnie wgl go nie powinno byc na okres konkursu ale wiem ze moze to przyciagac ludzi ale zbyt ulatwia gre.... zwlaszcza dla tych co potrafia grac) ogolnie chodzi o to zeby byl to konkurs w ktorym serio wygrywa sie przez swoje umiejetnosci (i farta;p) ale oczywscie to tylko propozycja ktora mam nadzieje nie wplynie zle na ilosc graczy na serwie, pzdr Agress;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie: nie powinno być ŻADNYCH DODATKÓW, min. menu broni, double jump, leczenie. Teraz gra jest nudna i prosta. Ja osobiście pomimo, że nie jestem jakimś graczem co by jakoś super grał to wolałabym zarobić sobie na jakąś lepszą broni, więcej frajdy z tego jest. Oczywiście granaty jak i kamizelka także do kupienia. 

 

Z doświadczenia wiem, że taki dd przyciąga więcej ludzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Sponsor

Ja jestem jak najbardziej za  zniesienie dubeljumpa i modyfikacje Vip 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już o tym vipie, śmieszne jest to, że ma go każdy TAK ulepszonego... Ci co nie kupią, powinni mieć albo zwykłego albo nie mieć wcale.. Bo wejść w anarchie się nie da bo milion HE leci, każdy ma x2.. Dla mnie to zbyt duże ułatwienie dla każdego. Ci co kupili evovipa, trudno im zabierać, kupili to mają.. Ale ci co nie kupili? Nie powinni mieć. Zbyt duże ułatwienie gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zniosł ogonie vipa i zrobić normalnego dd2 bez żadnych dodatków niech każdy zabije kogoś żeby mieć kasę na kupno czegos  bo same al m4 i awp  w ludzie już zapomnieli że są inne bronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Vip zostanie zmieniony ale napewno bedzi darmowa wersja a za jakis czas dorobie i platna ale musze wymyslec co i jak zeby to bylo warte jakiegos sms

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ola :> napisał:

Jak już o tym vipie, śmieszne jest to, że ma go każdy TAK ulepszonego... Ci co nie kupią, powinni mieć albo zwykłego albo nie mieć wcale.. Bo wejść w anarchie się nie da bo milion HE leci, każdy ma x2.. Dla mnie to zbyt duże ułatwienie dla każdego. Ci co kupili evovipa, trudno im zabierać, kupili to mają.. Ale ci co nie kupili? Nie powinni mieć. Zbyt duże ułatwienie gry. 

Wróciłem na serwer i patrze i sobie mówię co jest kurde wszyscy mają nagle tego evovipa a tak to prawie nikt nie miał, moim zdaniem przez tego free evovipa zrobił się straszny syf niż przedtem był i trochę to jest chore że teraz all mają a ja musiałem kupować i ulepszać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NWN_LUZ jak już pisałam kiedyś w jakimś poście. USUNĄĆ całe menu broni dla każdego. Każdy musi sobie zarobić na broń, na granaty, na kamizelkę. Gra wtedy jest ciekawsza, teraz przy 4 graczach potrafią biegać z awp, co jest kompletnie bez sensu, bo nawet nie zdąży się na długą wejść, a już leżysz.. I osobiście wiem, że takie serwery cieszą się popularnością. To nie jest 4fun tym bardziej menu broni powinno zostać usunięte. Co do vipa, dodać owszem, za jakąś opłatą i w tym vipie niech dopiero będzie to menu broni ( + tylko po jednym granacie z każdego ). Wtedy można zrobić free vip od godziny 22 do 6. Miałoby sens wtedy dodanie loterii. Można by było także co rudne zrobić losowanie, że jedna osoba wygrywa vipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Megi napisał:

@NWN_LUZ jak już pisałam kiedyś w jakimś poście. USUNĄĆ całe menu broni dla każdego. Każdy musi sobie zarobić na broń, na granaty, na kamizelkę. Gra wtedy jest ciekawsza, teraz przy 4 graczach potrafią biegać z awp, co jest kompletnie bez sensu, bo nawet nie zdąży się na długą wejść, a już leżysz.. I osobiście wiem, że takie serwery cieszą się popularnością. To nie jest 4fun tym bardziej menu broni powinno zostać usunięte. Co do vipa, dodać owszem, za jakąś opłatą i w tym vipie niech dopiero będzie to menu broni ( + tylko po jednym granacie z każdego ). Wtedy można zrobić free vip od godziny 22 do 6. Miałoby sens wtedy dodanie loterii. Można by było także co rudne zrobić losowanie, że jedna osoba wygrywa vipa. 

Zgadzam się z zupełnością

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie długo grudzień także czekam na wyłącznie vipa żeby mogm się odbyć konkurs top 3 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.