Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie drugi raz...


~Shiz`

Rekomendowane odpowiedzi

No słuchajcie...

Ja skryptów nie używam a tych skoków uczyłem się dobry miesiąc, kolega też chciał się nauczyć to wytłumaczyłem (SaWeK!), którego "ola <3" ostrzegła że za to jest ban a do mnie takiego czegoś nie powiedziała... Zanim wlecisz na ziemię musisz mieć zbindowaną rolkę i rolka w dół jak podbiję cię w górę skok i 300fps+ fajnie się robi lecz adminka dała mi bana nawet mnie nie uprzedziła że za to jest ban... Chyba mam prawo wiedzieć za co bana dostaje skoro dostaje, tak?

A co do tego że piszę drugie odwołanie chciałbym aby jakiś właściciel odezwał się bo na spowolnieniu 1/4 widać lekko ducki moje... A właśnie gdzie ta rozpiska? Jest podane tylko demko gdzie na spowolnienu 1/4 widać ducki :D

Mogę wam nawet TELEFONEM nagrać jak ja to robię lecz muszą być 2 skoki...

PROSZĘ O PONOWNIE ROZPATRZENIE TEGO TEMATU TYM RAZEM BEZ "BAN BO DEMKO PODANE"... Każdy niech se pobierze te demko "BH.dem" i spowolni do 1/4... Czasami widać te podskoki przy ziemi "ducki" które wykonuje ręcznie bo auto duck mi się buguje i nie mogę nic zrobić podczas "Bindu" na auto ducka. :)

Link do demka: https://www66.zippyshare.com/v/N0MCHGr6/file.html

 

Uczyłem się tych skoków sporo czasu wsm a to na 300+ fps idzie łatwo gorzej na 100 fps, ponieważ demko jest nagrane jak miałem juz 300 fps a na 100 fps lepiej strefy robię lecz są momenty w których zatrzyma mnie na przykład, SaWeK sam się uczył w tym samym momencie tego, jego już nie nagrała jak też próbuje to robić lecz mu nie wychodzi :D, bo jak napisał SNICKERS go ostrzegała jak dostałem bana a on się uczył jeszcze tego :D Mówię mogę zrobić film TELEFONEM że robię to własnoręcznie bez skryptu... I nie jest to dobule jump tylko Duck i skok w powietrzu                                                                                   I mam pytanie odnośnie do regulaminu no czytałem tuż po banie i tam nie ma "Zakaz skakania" czy czegoś w tym stylu są  zabronione wspomagacze skrypty ale nie skakanie... Bo w 1.1 pisze ze wspomagacze z skryptami są banowane lecz takich nie posiadam bo chyba nie jestem aż tak głupi aby czitowac na steamie poza tym po co by było moje granie w 1.6 tyle lat aby jeszcze używać wspomagaczy gdy w sumie dobrze mi idzie i nie narzekam. 

Edytowane przez ~Shiz`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tutaj tak tylko lekko wtrące.

 lecz adminka dała mi bana nawet mnie nie uprzedziła że za to jest ban... Chyba mam prawo wiedzieć za co bana dostaje skoro dostaje, tak? "

Otóż w regulaminie jest jasno napisane, że wchodząc na serwer akceptujesz regulamin (nawet jeśli go nie czytałeś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do jednego gracza napisała że nie można tak robić to znaczy że Ciebie też dotyczy. :D 

Nie pamiętam Naszej (wyższej administracji) rozmowy na temat tego duckowania. 

Czekaj cierpliwie :D Dziś rozwiejemy Wasze wątpliwości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale słuchaj, w regulaminie nie ma zakazu "duckowania" jest zakaz skryptów których nie posiadam... Więc nie wiem co daje wam regulamin... A jak już to podaj mi punkt w którym jest zakaz skakania sobie...

 

A co do cb snickers

Napisała do kolegi to po fakcie... Zbanowała mnie weszła pograć i ostrzegła mojego kolegę sawka dopiero jak dostałęm bana

Edytowane przez ~Shiz`
 Megi,
Nie wypowiadaj się pod własnym odwołaniem. Masz opcje "edytuj".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to możliwe że dla gracza który gra na hns'ach/dr'ach itp od ok. 7 lat nie idzie to tak perfekcyjnie, chodź umiejętności mi nie brakuje, a u Ciebie 80% skoków jest idealnych nawet nie ma sekundy załamania pomiędzy double jumpem....

musisz być albo geniuszem, albo jestes po prostu spalony ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też się wypowiem :)

Robi się to bez skryptów wystarczy bind duck na rolce ;) Wyjaśnił mi jak to się robi więc jest to łatwe wystarczy pograć trochę i to ogarnąć. Jakoś na innych serwerach lepiej latają i admini się nie czepiają albo po prostu jest zakaz a tu takiego zakazu nie ma. Na innych serwerach nazywają to sgs czy jakoś tak i informują że takie coś jest zabronione. Tutaj widzę zacofani trochę jesteście ;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, SaWeK! napisał:

Może też się wypowiem :)

Robi się to bez skryptów wystarczy bind duck na rolce ;) Wyjaśnił mi jak to się robi więc jest to łatwe wystarczy pograć trochę i to ogarnąć. Jakoś na innych serwerach lepiej latają i admini się nie czepiają albo po prostu jest zakaz a tu takiego zakazu nie ma. Na innych serwerach nazywają to sgs czy jakoś tak i informują że takie coś jest zabronione. Tutaj widzę zacofani trochę jesteście ;P 

*Nie mogę edytować,

Kumplu, jeżeli jesteś świadom tego co robisz, a raczej tego jak skaczecie, na 300+ fps'ach nie odbijesz się na bunny hopie przy komendach ustawionych na tym serwerze...

"sgs" to używanie scrolla na przemian z controlem masz poradnik VVVVVVVVVVV

Jeżeli już masz się tłumaczyć z tego co robisz, udowodnij nam to odpalając czystego cs'a i nagrywając to w ten sposób VVVVVVVVVVVVVV

P.S daj całe udźwiękowienie przy skakaniu jak na filmiku ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Aleks napisał:

*Nie mogę edytować,

Kumplu, jeżeli jesteś świadom tego co robisz, a raczej tego jak skaczecie, na 300+ fps'ach nie odbijesz się na bunny hopie przy komendach ustawionych na tym serwerze...

"sgs" to używanie scrolla na przemian z controlem masz poradnik VVVVVVVVVVV

Jeżeli już masz się tłumaczyć z tego co robisz, udowodnij nam to odpalając czystego cs'a i nagrywając to w ten sposób VVVVVVVVVVVVVV

P.S daj całe udźwiękowienie przy skakaniu jak na filmiku ;) 

Nie gram na 300fps max 250. Ja jakoś sie odbijam więc nie wiem w czym problem a mam clear cs'a nie wiem jak wam udowodnić a takich filmików nie będę nagrywał bo nie mam czasu na takie głupoty. Nie wierzycie trudno to banujcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się wypowiem tak, dostałeś bana, bez ostrzeżenia BO WCHODZĄC NA SERWER AKCEPTUJESZ REGULAMIN.. To tak jakbym ostrzegała cheatera, że leci na wh i nie wolno przecież... A co do twojego kolegi, robił to samo i mu powiedziałam, że wyleci zaraz i on bo widzę co robi, tym bardziej, że po banie klocil się, że to dopuszczalne. Więc nie mogłam go zbanowac bo nie miałam demka na niego. Co się wiąże z tym, że ban = UB za brak demka od admina banujacego. :) zrobił to przez jedną rundę zaraz po twoim banie, więc nie miałam możliwości nagrania. Odemnie tyle, zostawiam to BL'om.

PS. To, że na niektórych serwerach jest to dozwolone, to nie oznacza, że na każdym. Dlatego wchodzi się na forum i czyta się ten regulamin. Pozdrawiam serdecznie! :)

Edytowane przez ola :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ola :> napisał:

To ja się wypowiem tak, dostałeś bana, bez ostrzeżenia BO WCHODZĄC NA SERWER AKCEPTUJESZ REGULAMIN.. To tak jakbym ostrzegała cheatera, że leci na wh i nie wolno przecież... A co do twojego kolegi, robił to samo i mu powiedziałam, że wyleci zaraz i on bo widzę co robi, tym bardziej, że po banie klocil się, że to dopuszczalne. Więc nie mogłam go zbanowac bo nie miałam demka na niego. Co się wiąże z tym, że ban = UB za brak demka od admina banujacego. :) zrobił to przez jedną rundę zaraz po twoim banie, więc nie miałam możliwości nagrania. Odemnie tyle, zostawiam to BL'om.

PS. To, że na niektórych serwerach jest to dozwolone, to nie oznacza, że na każdym. Dlatego wchodzi się na forum i czyta się ten regulamin. Pozdrawiam serdecznie! :)

Droga Olu wyjaśnie jeszcze raz i wam wszystkim bo widze że do waszych główek nic nie dociera... To nie jest żaden skrypt/hack jak wy to nazywacie tylko zwykły bind duck na rolce co chyba nie jest zabronione więc to po pierwsze. 

Po drugie podaj mi punkt, który mówi o zakazie robienia takiego czegoś

Po trzecie jeżeli jest to zabronione to powinno wyświetlać na czacie serwera że takie coś jest zabronione. Na innych serwerach ostrzegają przed takim czymś bo robi się to bez skryptów ale jak wy tak uważacie to pozdro.

Tyle z mojej wypowiedzi widzę doświadczeni w ujj są tutaj.

Dzięki za uwage ;) nara 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał upomnienie, został dopisany pkt do regulaminu nad którym trzeba podyskutować. Następnego razu już nie będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.