Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]ban za bh perm..


teka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: TeKa

Godzina, data zdarzenia: teraz

Mapa: inferno

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:
[AMXBans] ===============================================[AMXBans] Zbanowany przez Admina: kreglas[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl[AMXBans] Powod: 'BH'[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:21900694'[AMXBans] Twoje IP: '185.135.2.227'[AMXBans] ===============================================GRZENIU 

Opis sytuacji: nigdy sie nie spotkalem z taka sytuacja by dostac perma za bh .... to juz nie wolno nawet bunny hopa robic na serwerze???????? pozdro dla admina. prosze o wyjasnienie 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

W środku dwa demka, aztec + inferno

 

https://www67.zippyshare.com/v/TUTxEVnT/file.html

 

krótko, zwięźle i na temat, całego aztec'a próbowałem zrobić to co on robi odbijając się perfekcyjnie i mi się nie udawało, za 3-4 razem mam zwolnienie on na inferno się odbija od schodów i leci aż po samą drabinę.

 

PS. dla mnie BH jest cheatem i jest traktowany na równi z WH czy AIMEM, jeśli używasz BH dla mnie jesteś cheater - każdy program ułatwiający grę i dający przewagę nad innymi graczami jest cheatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równiż popieram @kreglas podlatuje smiało Teka pod BH :)

 

 Cre[A]tOr,
9.3. Osoba trzecia włączająca się do tematu, czyli osoba, która nie jest administracją wyższą, adminem banującym czy osobą zbanowaną musi wprowadzać coś do tematu inaczej będzie uznane za SPAM oraz otrzyma ostrzeżenie (jak w pkt. 9.1).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszam na moj profil steam na rozeznanie sie z moimi rozgrywkami hns/kz druga sprawa obejrzyj dokladnie demko i za obserwuj ze na poczatku inferno mialem (jak i wielo krotnie)  na bananie przeskoki bh ze nie trafialem w skok i sie spowalnialem i wedlug cb jak to ujrzysz napiszesz ze to auto bh???? gram w te gre ponad 13 lat i troche doswiadczenia i praktyki mam .  a ze co po nie ktorzy sa ulomni i nie umieja tego no to ja nic na to nie poradze. tez nie toleruje haksow...

 

moj profil steam https://steamcommunity.com/profiles/76561198004067117

Edytowane przez teka
 Cre[A]tOr,
Każdy admin ma prawo poddać twoją grę pod ocenę. Nie obrażaj zatem nikogo i poczekaj w spokoju na werdykt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
1 minutę temu, teka napisał:

zapraszam na moj profil steam na rozeznanie sie z moimi rozgrywkami hns/kz druga sprawa obejrzyj dokladnie demko i za obserwuj ze na poczatku inferno mialem (jak i wielo krotnie)  na bananie przeskoki bh ze nie trafialem w skok i sie spowalnialem i wedlug cb jak to ujrzysz napiszesz ze to auto bh???? gram w te gre ponad 13 lat i troche doswiadczenia i praktyki mam .  a ze co po nie ktorzy sa ulomni i nie umieja tego no to ja nic na to nie poradze. tez nie toleruje haksow...

 

Gram w cs'a 19 lat. Nie interesuje mnie to czy to włączasz / wyłączasz tylko interesują mnie konkretne momenty kiedy to wg mnie wydaje Ci się że nikt Cię nie obserwuje a za określenie "ułomni" wnioskuję za podtrzymaniem perm'a z powodu braku szacunku do innych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ulomni bo inaczej tego ubolewania od takiego typu graczy jak ty nie da sie opisac .... za duzo juz tego w swoich czasach przeszedlem. mysl co chcesz. odwoluje sie bo poniewaz mam czyste konto. nie bedzie unb trudno jest wiele innych sieci na ktorych sie tez swietnie pobawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezłe bh widzę że dużą wiedzę macie o cs 1.6. I nie potraficie odróżnić GSJ od BH :D

Edytowane przez Thomas
 Cre[A]tOr,
To nieźle, jesteś tak inteligenty, że nawet prostego zdania nie rozumiesz. Zapisz się na zajęcia dla przedszkolaków z czytania ze zrozumieniem i wtedy zacznij komentować posty na forum. Póki co nakładam ostrzeżenie, do momentu uzupełnienia wiedzy o elementarną edukację. 9.3. Osoba trzecia włączająca się do tematu, czyli osoba, która nie jest administracją wyższą, adminem banującym czy osobą zbanowaną musi wprowadzać coś do tematu inaczej będzie uznane za SPAM oraz otrzyma ostrzeżenie (jak w pkt. 9.1).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.