Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Ban za nic


Snaxvirtus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Otóż dzisiaj dostałam Bana niby za używanie speed hacka. Nigdy nie używam Hackow bo wiem że tacy ludzie dostają bana za zawsze a ja taka nie jestem. Około godziny 23:20 zaczęłam grać na serwerze. Dostałam Vipa i miałam możliwość szybkiego wyboru broni na CS Luzownia Only DD2. Ktoś uznał że używam speed hacka i dał mi bana. Gdy chcę wejść na serwa pisze mi you are banned from this server. Za to że mam możliwość szybciej zacząć grać na serwerze bo Vipa mam to ban. Niedorzeczne. A to że mam słabego lapka nie oznacza że używam cheatow i ping mi skacze między 48 a 70.

Edytowane przez Snaxvirtus
dopisanie więcej informacjo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bana w bansie, wiec dostałeś bana od serverowego antycheata. Albo grałeś na lagch albo skasuj to z czego korzystałeś i będzie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO nie z powodu pingu a klatek więc albo to ogarniesz albo dalej będziesz dostawać BANY :P pozdrawiam serdecznie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.