Skocz do zawartości

[♻] [BAN ✘] za co ban ?


sv_psuja 1

Rekomendowane odpowiedzi

fantastycznie, wystarczy informacja i po temacie. nie mam 16 lat Panie ADMINIE...   tak to jest jak rozdaje sie admina niedojrzałym chłopcom ... bzdura, gram tutaj odkąd pamiętam, Ciebie nie kojarzę w żaden sposób. Tak to jest jak nie możesz dorosnąć do pięt, więc szukasz innego sposobu na odegranie ;)  Liczę na szybkie zamknięcie tematu, bo nie mam czasu na rozmowy z dziećmi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Kiełek gra tutaj dłużej od ciebie, grasz odkąd pamiętasz a regulaminu nie znasz? nie obrażaj graczy pod kątem umiejętności bo jest to jak woda metr mułu i dopiero twój komentarz, powinieneś dostać wydłużenie za takie zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  twierdzisz ze grasz tutaj od dawna i jak przykład dajesz innym ???? spam he jest zabroniony nie wiesz ze za to jest ban  ??? dla mnie takie zachowanie to brak szacunku dla sieci i adminów i ty twierdzisz ze nie masz 16 lat. A za obrażanie adminów (  tak to jest jak rozdaje się admina niedojrzałym chłopcom .. ) to powinieneś dostać na tydzień. Wiesz ze źle robisz i jeszcze obrażony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam żadnego z Was,  jeżeli tak odbieracie moje słowa, absolutnie nie jest to moim celem. Buziaki na zgodę i widzimy się na serwerze :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Cię lubię tak teraz przesadziłeś z zachowaniem szczyla bo inaczej tego nie umiem wytłumaczyć, 2 facetów w tym samym wieku a Ty Psuja dostałeś bana i płacz dziecka gorszy niż w piaskownicy... Płacz dziecka ? To chyba Twojego, jego jest starsze. Niestety za takie głupie teksty 24h naucz się przyznawać do BŁĘDU. 

 

BAN NA 24H jest za to "nie mam 16 lat Panie ADMINIE...   tak to jest jak rozdaje sie admina niedojrzałym chłopcom  i Tak to jest jak nie możesz dorosnąć do pięt, więc szukasz innego sposobu na odegranie ;)" szczyt inteligencji TWÓJ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.