Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Odwołanie Avenlay


Avenlay

Rekomendowane odpowiedzi

Wbiłem sobie na server rozdałem parę głów, ktoś powiedział żebym ogarnął klatki przy czym miałem 10 pingu, stałe 100 FPS. Napisałem że nie mam co ogarnąć, ktoś do mnie mówił więc odpowiedziałem żeby tam zamykał tabele i przestał płakać po czym dostałem bana na "1 tydzień".

Edytowane przez Avenlay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznałeś się do obrazy Admina i dlatego odpocznij bo dużo osób mówi że nie ma Klatek, demo z Twojej gry pokazuje klatki. Ban zostaje a jeśli masz jakieś ale Opiekun @ProToTyp lub @Vanilla. Chociaż moim zdaniem odczekaj za kulturę osobistą i język. Nie masz nic sobie do zarzucenia co jest najgorsze, dlatego proszę Cię następnym razem o inny język nie tylko do admina ale i innych graczy. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XDDD Na tydzień.... Wy już nie macie za co banować.

 

I takim sposobem tracicie graczy na serwerze. Bo już taki gracz woli zagrać gdzieś indziej niż czekać aż minie ten ban. 

Jeszcze bym zrozumiał stały gracz któremu kiła razy się to zdarzyło. Ale @Avenlay zagrał raz w miesiącu i ma nie całe 80min przegrane na 4funie. 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie zgadzam się z Kornikiem - radzę wrzucić na luz.. Skracam bana do 24h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.