Skocz do zawartości

[♻] [UB ✔] Odwołanie Padre


Padre

Rekomendowane odpowiedzi

 słabo Panie Adminie :DProsze o szybki unban :)

Edytowane przez Padre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Wgrałeś jeden SS xD słabo :)

 

PS. nie podoba mi się ta brązowa kropeczka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiony Link sprawdz teraz , ta kropeczka hmm heh faktycznie czit :D

 

Stary nigdy nie grałem  nie gram i nie bede grał na zadnym syfie to jakis efekt SS-ów lub admina który klikał ssy? może to on coś nie ten tego ..... za stary jestem na taką żenadę....

Ps Jakby coś nie grało to podeśle ponownie ssy w osobnych linkach 

Edytowane przez Padre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
1 godzinę temu, Padre napisał:

poprawiony Link sprawdz teraz , ta kropeczka hmm heh faktycznie czit :D

 

mi to wygląda na hmm... informację jaki rodzaj granata wybucha jak się je ma off :)

 

PS. nie dodawaj nowych postów, edytuj pierwszy.

 

Zrzut jest oryginalny i widać na nim to co ty widzisz u siebie na ekranie, to nie admin ten tego ani żaden efekt SS :) kropeczka jest dokładnie tam gdzie wybucha flash xD połącz kropki i masz tylko jeden sensowny wniosek: wpadłeś :D

 Cre[A]tOr,
Nie zawsze istnieje możliwość edytowania własnych postów. Kropeczka jak kropeczka, ja mam majteczki w kropeczki i dziewczyna chwali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge edytowac postu wyzej wiec pisze tutaj, jak dla mnie jest to żenujące jak słaba jest administracja tego forum że określa jakąś kropke jako jakis tam wskaźnik wskazujacy flesza (nie widze tam wiecej niż jednej wiec nie wiem co bym mial łączyć?) co jest dziwne bo na żadnym innym SS nie ma zadnej kropki co chyba nie powinno miec miejsca gdyym miał być odpalony ehhh nie ma nic co by wskazywało abym CZEGOKOLWIEK uzywał smiech na sali a już chciałem rezerwować slot kasa w błoto.... 

Rozumiem że jako nie jestem celebrytą serwa a niejednokrotnie goniłem najlepszych to musi boleć no ale cóż ten serw niestety ma swoje grono nietykalnych debeściaków....

A co do kropki to chciałbym zauważyć ze sekunde wcześniej wybuchał tam mój HE nie wiem czy miało to wpływ na ten efekt ale coż są inne lepsze serwery i tam dorzucę swoje pare groszy ( tak tak wiem że kładziecie lache na te pare groszy) ale to moja sprawa komu ładuje na konto hajs 

w takim razie prosze określ nazwę tego czitu bo szukam na necie i nie mogę takiego znaleźć ze wskaźnikiem rzuconego flesza ehh to sie robi coraz bardziej nudne Proszę aby inny admin przejrzał SSy 

Edytowane przez Padre
 Cre[A]tOr,
Na przyszłość:Nie oceniaj pracy całej administracji, bo ja za debila się nie uważam, a do administracji się zaliczam. Jeśli chcesz ocenić czyjąś działalność to napisz oddzielną skargę na delikwenta. Wtedy ktoś z góry nim trząchnie. Miłej gry ;)! SIEMKA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.