Skocz do zawartości

[BAN ✘] [UB] Ganek


Ganek

Rekomendowane odpowiedzi

j.w

Edytowane przez Ganek
 JOKER XD,
9.9. Bany z powodem "Do Pieca" od administracji wyższej nie podlegają odwołaniom, gdyż są ostatecznością dla ich pewnych werdyktów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten powód w regulaminie jest bez sensu.... I bym go już dawno wywalił, bo nawet osoba nie może się odwołać od bana. A przecież osoba z wyższej Administracji też może się pomylić..... Ile razy było, że Admin też się pomylił i był werdykt zmieniany np Ja, Karol, Protek, Luz czy tam ktoś inny też może się pomylić nie każdy jest idealny. Najłatwiej dać do PIECA i problem z głowy co ja będę się wypowiadał przecież "jestem wyżej niż wy i co mi zrobicie". Czyli teraz tak patrząc z innego punktu to mogę walnąć do pieca np. @JOKER XD lub @ProToTypi już nie dawać dowodów bo po co gdyż "nie podlegają odwołaniom, gdyż są ostatecznością dla ich pewnych werdyktów" 

 

Tyle ode mnie, Dziękuję.

 

 JOKER XD,
Chcesz KORNIK bawić sie jak z Hackerem ja proszę bardzo daj UB, będą uciekać gracze jak będzie dany gracz proszę bardzo. Pozdrawiam serdecznie. Ja nie mam siły na kolejny bój gdzie jest to trudne do udowodnienia. Było rozpiski i każdy mówił że czysty łącznie z Tobą a Boziak udowodnił że taki czysty nie był.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.