Skocz do zawartości

[UB ✔] Permicja


Documentary Profile

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Admin

@KoRrNiK ABH.

 

https://www107.zippyshare.com/v/wNTtJYbk/file.html

 

edit: w dodatku admin... sam dajesz bany za abh a sam na nim grasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem tyle oglądając nie uważam aby możliwym było skakanie z bronią w dodatku nabieranie prędkości 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emm aha okey? Przecież tam nic nie widać..

Po pierwsze jakby miał abh to by nie mógł robić doublejumpa bo by go w miejscu zatrzymywało.

Po drugie jak się gra tylko jeden tryb w csie to tak jest jak się nie zna bo na takich serwerach to tylko AIM/WH. Gdybyście grali to np. DR / KZ / HNS / BB to byście zobaczyli co tam robią. 

I na takim serwie byście zbanowali pewnie 95% osób. Czyli osoba co gra na takich serwerach to już nie może na zwykłym 4funie zagrać? 

Po czwarte na demku widać, że Filo do tego robi ducki a jak nie wiecie co to jest to macie problem + jak się ma więcej fpsów to szybciej się da rozpędzić w krótszym czasie.

 

Nawet nie ma co więcej tutaj pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

No bo wszyscy bardzo dobrze wiemy, ze majac w reku PISTOLET/AK czy AWP bez ABH skacząc da się nabierać prędkości xD

 

ale ok, widzę jest przyzwolenie na ABH : )

 

// daj UB, na co czekasz :D makra już się piszą xD

 

 

  

1 godzinę temu, KoRrNiK napisał:

Po pierwsze jakby miał abh to by nie mógł robić doublejumpa bo by go w miejscu zatrzymywało.

 

widzisz, problem polega na tym, że to AUTO bunny hop i nie ważne czy na serverze jest single czy double jump bo AUTOMATYCZNIE jest to przez cheat pomijane xD

gdyby zaś AUTOBH nie miał to by nie udało mu się tego zrobić przez całą mapę, bo właśnie double jump by mu to po 3-5 razie zresetował ale co ja tam wiem,

gram tylko 4fun a ty tylko BB więc to tyczy tylko mnie, Ciebie już nie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie wiedzieć jak wygląda "ABH" w 2020, byście się wstydzili. I wy siebie nazywacie adminami, normalnie śmiech na sali.

 

No właśnie nic nie wiesz, Panie nie doświadczony adminie. tkz "ABH" w każdym cheacie/skrypcie działa tak samo i nic nie jest pomijane,

jeśli masz 2 skoki i "ABH" to przy skoku używa Ci wszystkich dostępnych skoków i lecisz niżej, tak samo gdybyś miał np 5 skoków i włączone "ABH" to byś jednym skokiem robił 5 i byś leciał niżej niż bez "ABH"

Nawet teraz zdarzają się przypadki gdy ludzie wchodzą na deathruna i piszą "Czemu nie działa mi podwójny skok?" odpowiedz jest prosta, ponieważ ma odpalone "ABH"

w przypadku gdy na serwerze jest podwójny skok i robisz skok+duck+skok możesz przelatywać cała mapę, natomiast gdyby nie było podwójnego skoku to by to nie działało, dlaczego? proste ponieważ nie mógłbyś wyskoczyć, maksymalnie byś robił skok+duck i dalej nic. Na demku widać z trzeciej osoby że przy każdym wyskoku znajduję się przy ziemi przez krótka chwilę i oglądając demko na slow można zobaczyć jak i usłyszeć więcej niż 2/3 kroki przy upadku na ziemie,  "ABH" powinno działać w taki sposób że ciągle się odbijasz i powinien być jeden dźwięk.

 

Jakie wnioski?

 

1.Gdybym miał "ABH" to bym nie mógł wskoczyć między innymi na skrzynkę na mapie (btw gdybyś kiedykolwiek grał na ABH, np na DR to byś wiedział jak dokładnie działa)

 

2.Przy niektórych upadkach na ziemie było słychać więcej niż 1 krok, ponieważ było robione więcej ducków, są momenty gdzie słychać 4 kroki i wyskok co już samo wyklucza "ABH" ponieważ "ABH" jest to odbijanie się od ziemi i przy każdym słychać tylko 1 upadek. (krok)

 

3.Admini co mówią że nie da nabierać się prędkości trzymając broń, najwidoczniej są nie doświadczeni, za pewne posiadają 60 fps, lub nigdy w życiu nie grali na innych trybach niż zwykłe dd2/4fun.

 

 

@-pNr 

9.3. Osoba trzecia włączająca się do tematu, czyli osoba, która nie jest administracją wyższą, adminem banującym czy osobą zbanowaną musi wprowadzać coś do tematu inaczej będzie uznane za SPAM oraz otrzyma ostrzeżenie (jak w pkt. 9.1).

Jakoś ty nic nie wprowadzasz to tematu tylko dajesz swoją dziecinna opinię, nie wiem czemu żadnego ostrzeżenia nie dostałeś.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgrywaj najmądrzejszego, zmień ton. Jesteś narcystyczny, zachowujesz się jakbyś zjadł wszystkie rozumy. Nie interesują mnie Twoje wnioski, nie interesuje mnie co wiesz a czego nie, nie Ty jesteś od wyszczególniania punktów regulaminu wobec administracji, ponieważ sam złamałeś jeden.

 

UB. Nie dziękuj. Nie ma za co. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.