Skocz do zawartości

[UB ✔] odwołanie się od bana


bots

Rekomendowane odpowiedzi

Zostales zbanowany! 
Mapa: bb_korrnik_inferno 
Powod: Hejka 
Nick: BOTs | CSSETII.UE [ STEAM_1:0:33478334 ][ 188.47.127.221 ] 
Admin: Ziuzia [ STEAM_0:1:35129463 ] 
Ban otrzymany: 24.11.2020 14:07:59 
Czas bana: 90 dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwałeś jednego admina "pedalskim" nie podoba mi się to określenie. Wyzywałeś i mówiłeś jaki to serwer turbo jest beznadziejny i szkoda ze nie ma serwera REVE :(( oj tak płakałeś. Jak tak bardzo Ci się serwer nie podoba to po co piszesz jeszcze odwołanie ??  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyzywałem adminów wypraszam to sobie ale i tak ban za długi jak na takie coś jesli gdzieś obraziłem to chociaż 1 ostrzeżenie bym Poprosił  / przypomniałem sobie ze raz  napisałem coś o adminie z powodu bana za nic bo mnie wtedy podniósł i zbanował na 90 dni 

Edytowane przez bots
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam jeśli to bedzie spam , ale za płakanie nie ma banów bo to moj problem życiowy  , więc  nie możecie sie wtrącać w kogoś problemy  + jeśli mi się server nie podoba to mogę na nim grać a nie banicja za plakanie i narzekanie na server :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak właśnie wiem ze tam jest obraża admina  ale i tak ban za długi za obraże , bo za Płakanie  można ale tak to sensu nie ma  ''chyba'' banów dawać bo nie raz admem byłem i za to  banów za to nie było i w regulaminie tak samo nie ma :) 

- jeśli cie to obraziło  a nawet nie wiesz o kim mowa była bo nie pisałem jaki admin a tak to bym określił 


 

Edytowane przez bots
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze tak bo nie mam gdzie grać a mam wypłatę  po swiętach coś kupie możliwe , Jeśli jest jakaś tam opcja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: UB.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.