Skocz do zawartości

[UB ✔] UNBAN LEPRO 4


Lepro

Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem poprzednie tematy dotyczące banów i widziałem,  że zostały uchylone. 
 

Nie mniej jednak Twój styl gry budzi wiele kontrowersji. Fajnie ze demko z dźwiękiem, ja natomiast bardzo chętnie zobaczyłbym nagranie z zaprezentowaniem Twoich zwinności manualnych na klawiaturze + myszka. 
 


 

 

Edytowane przez NocnyLunatyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepro nagraj Im bo to sie robi smieszne powiem szczrze :D

Jak chca nagraj im jak pykasz :) 

Bo ja juz inaczje sie nie wypowiem to smiech na sali bez kitu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, NocnyLunatyk napisał:

Przeczytałem poprzednie tematy dotyczące banów i widziałem,  że zostały uchylone. 
 

Nie mniej jednak Twój styl gry budzi wiele kontrowersji. Fajnie ze demko z dźwiękiem, ja natomiast bardzo chętnie zobaczył nagranie z zaprezentowaniem Twoich zwinności manualnych na klawiaturze + myszka. 
 


 

 

Jak masz pomysl jak moglbym to zrobic to z wielka checia.

Bo wchodze na serwer nawet jednej mapy nie zagram a juz bana dostaje, a pisze te odwolania bo serwer mi sie spodobal, i tez nie mam zamiaru wam dac satysfakcji ze *banujecie cheatera* bo jakims cudem za kazdym razem po sprawdzeniu dostaje ub, wiec cos tu jest na rzeczy

Edytowane przez Lepro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inny admin cię zbanował. Nie koniecznie musiał widzieć i wiedzieć o poprzednich ss'ach. Tak więc te sytuacje się powtórzą. Na takich ustawieniach graficznych zdecydowanie gra się lepiej. Niemniej na zwykłym FFA dostałeś ode mnie kilka hs i wyszedłeś z minusowymi statystykami, a przy doublejump i innych dziwactwach serwera jesteś miszcz. 

 

*Czekam na notkę :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, blUe. napisał:

Inny admin cię zbanował. Nie koniecznie musiał widzieć i wiedzieć o poprzednich ss'ach. Tak więc te sytuacje się powtórzą. Na takich ustawieniach graficznych zdecydowanie gra się lepiej. Niemniej na zwykłym FFA dostałeś ode mnie kilka hs i wyszedłeś z minusowymi statystykami, a przy doublejump i innych dziwactwach serwera jesteś miszcz. 

 

*Czekam na notkę :D

 

Rzadko kiedy mam minusowe staty, ale jak mam minusowe i wychodze to juz wiem ze to o mnie bo jak mam minusowe staty i mi nie idzie to wychodze, *jestes mistrz* proste ze tak nawet nie chce mi sie do tego odnosic

+ juz kilka razy tez potrafiles sie splakac ze odjebany latam

Edytowane przez Lepro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry filmik z gry gdzie 47sec zaczynasz bic na fleshu a 1,15 wskakujesz w okno i bijesz goscia za plotem gdzie go nie bylo slychac/widac ! Jak dla mnie  nie jest to normalne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, bl4nt napisał:

47sec zaczynasz bic na fleshu

Przecież widać, że flash już schodził i wszystko widać więc co w tym dziwnego, że zaczął strzelać.

26 minut temu, bl4nt napisał:

1,15 wskakujesz w okno i bijesz goscia za plotem gdzie go nie bylo slychac/widac

Tutaj też go było widać podczas wychylania się z okna, że zaczyna się chować za płot :)

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, bl4nt napisał:

Dobry filmik z gry gdzie 47sec zaczynasz bic na fleshu a 1,15 wskakujesz w okno i bijesz goscia za plotem gdzie go nie bylo slychac/widac ! Jak dla mnie  nie jest to normalne .

? XD

 

A moze z admina zrezygnujesz co?

Edytowane przez Lepro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, KoRrNiK napisał:

Przecież widać, że flash już schodził i wszystko widać więc co w tym dziwnego, że zaczął strzelać.

Tutaj też go było widać podczas wychylania się z okna, że zaczyna się chować za płot :)

 

image.png

Dobrze ze przynajmniej sa ludzie ktorzy w jakims stopniu rozumieja co sie dzieje, bo jakby kazdy admin byl jak bl4nt to juz bym nie pogral

 Tabun,
UŻYWAJ OPCJI EDYTUJ :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.