Skocz do zawartości

[BAN ✘] 'Plejer


Plejer'

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o jakieś uzasadnienie bana. Gram tu od dawna z przerwami, za nic poza SS nie miałem dotąd  blokady. 

Edytowane przez Plejer'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem wtedy nawet w CS, więc nie rozumiem. Inna sprawa, że nigdy nie miałem takiego nicku. Ba, ten nick grał kiedyś w tym samym czasie, co ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adresy Ip z których korzystałeś pokrywają się zakresami jak i godzinami z kontami takimi jak Fistik, Sina, Plajerek, Hacker, itd. Cały zakres ip jak i dokładne adresy się pokrywają a ostateczna decyzja o UB czy ban prosze do @SNICKERS albo @KoRrNiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę tylko HACKER, bo grałem w tym samym czasie, razem z nim, ale to był 2019 rok bodajże. Proszę o ludzkie podejście i dokładne sprawdzenie. Jak dysponujecie demkami z jego cheatowania, możecie porównać je z moimi, zupełnie inny styl gry. Pamiętam, że grał sporo AWP, po samym korzystaniu z tej broni zobaczycie, że to nie ja. Nie chcę skończyć przygody z banem za kogoś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dobrą masz pamięć jak kojarzysz jakiegoś gościa z 2019 xDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzza napisał:

To dobrą masz pamięć jak kojarzysz jakiegoś gościa z 2019 xDDDDDDDDDD

Kojarzę, bo był specyficzny i był o niego raban, również na forum. 

 

To ten użytkownik. Nie wiem czy macie aż takie archiwa, ale jak się da, to sprawdźcie, czy nie grałem w tym samym czasie, co on. 

 

 

 

 

Tutaj jeszcze inne moje odwołanie...

 

 

 

 

 

Tutaj też wypowiadałem się w temacie, gdzie o niego chodziło i też wtedy grałem w tym samym czasie.

 

 

HIEZCFF.png

 

Stary SS duckduckduck, gdzie widać nas nawet razem. 

 

 

https://www.gametracker.com/player/Plejer'/4fun.CS-LUZownia.pl:27015/

 

 

A tu można zobaczyć ile gram na 4funie w sumie. 

 

@KoRrNiK @SNICKERS

Edytowane przez Plejer'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Plejer to nie HACKER.

HACKERBESTE jest tylko jeden i jest legendą tego serwera, lub CHCE BYC JAK FACEBOOK, kto jak woli. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sory, że tyle ta odpowiedz trwała ale no.. żyćko.

Aktualnie daję UB bo od boziaka jeszcze nie dostałem odpowiedzi ostatecznej aby to wszystko potwierdzić. Jeśli przeanalizujemy wszystko jeszcze raz to werdykt może się zmienić w każdej chwili.

 

 

Pozdrawiam. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.