Skocz do zawartości

[UB ✔] UB TheDragon


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma co tłumaczyć, płacz o to, że mam 150 fps, a jest limit 101 i niby są jakieś obejścia, admin nie wiedział co ma zrobić, to walnął banem na koniec rundy xd.

 

 

 

Edit: Gdzie jest jakiś dowód, że mam 150fps?, tak stwierdził admin, czytanie ze zrozumieniem + na demku też widać, że tak pisze lol xDDDD

 

 

Edit: Fajny strafe hack, jak nie umiesz robić stref w powietrzu i grasz na tym trybie od roku, to widać jaki znawca z ciebie.

Na demku widać wyraźnie strefy  w 3. osobie i 1.

 

Gram w tą grę od 2k10 roku i miałem swoje serwery między innymi deathrun z moim kolegą, nie potrzebuję używać żadnych strafehacków.

Zresztą na Kz też sporo grałem xd

 

 

Edit: Wypierdala do przodu? nie widzisz ruchów w moim locie? XDD, co to longjump, że mnie wypierdala do przodu?, zwykłe strefy, ktoś obeznany, który potrafi analizować zobaczy co i jak.

Edytowane przez dllhost.exe-com surrogate
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Czyli jak dla mnie ban słuszny... Jeżeli jest limit do 101fps a ty masz 150fps to o co "płacz" że dostałeś bana? : )
A każde wykorzystywanie błędów/luk(obejść) na serwerach LUZowni też jest zabronione więc...
decyzję pozostawię @KoRrNiK :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co tłumaczyć fakt, w demku z mapy (http://ehltv.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-2012271105-bb_czoko_dust_final.dem.zip) zaczynając od minuty 14:45 około zaczynasz budować wj'ta na którego wchodzisz nie robiąc wj'ta tylko po ukosie Cię ciągnie do przodu (strafe hack lub coś ala tym podobne, 0 stref  w powietrzu) choć to tylko moim zdaniem. @KoRrNiK @CZOKOMOKO rozstrzygnijcie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XD? 

1, stref hack albo cos takiego jak sie nie znam na cheatach

 http://ehltv.hltv.org.pl/srv45080/HLTV-2012271105-bb_czoko_dust_final.dem.zip, minuta 15 widac jak cie wypie*dala do przodu

Jeszcze by mozna przedluzyc bana na perma to tyle ode mnie 

@KoRrNiK @CZOKOMOKO 

KoRrNiK,
albo cos takiego jak sie nie znam na cheatach - Jak się nie znasz to czemu banujesz za nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jest kilka sposobów na wbijanie.. trzeba więcej dowodów jak chcecie mu to udowodnić. 

Nagrałem na szybko prawie takiego samego WJTA jak ja wbijam a niżej jak on.

 

Aktualnie daję UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: UB.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.