Skocz do zawartości

Kickowanie


neversummer

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Słuchajcie, mam tak czasem że gram sobie dłuższy czas na serwerze, powiedzmy godzinę, i w pewnym momencie, podczas rundy, jak zginę, odchodzę na pół minuty od kompa nie wiem, po przysłowiową wodę, czy na krótko do toalety, i jak wracam już mam kicka. Wkurzam się, bo fajnie mi szło, jest fun, pełny serwer. i nagle  ch..j

 

Może dobrym pomysłem byloby wgranie pluginu który kickuje gracza afk automatycznie np po 2 miutach?  A dzięki temu admini  też by skorzystali,  bo mieli by mniej ciężkiej pracy...   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś na u@ ze zaraz wracasz i po sprawie. Pewnie i 5 minut będziesz mógł posiedzieć na spect. 

 

Inna sprawa że można by odpuścić kickowanie na rozgrzewce. Zdarza się że zginę w ostatniej rundzie, idę do kibelka a jak wracam to jest kick.  Wchodzę na serwer a tam jeszcze rozgrzewka następnej mapy. Według mnie kickowanie za afk/spect powinno być od pierwszej rundy zasadniczej.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Taki plugin niestety nie zda egzaminu w przypadku niepełnego serwera...

Jeżeli serwer jest niepełny to gracze są przenoszeni na spect z niektórymi wyjątkami...

Jeżeli serwer jest pełen należy zgłosić nieobecność na U@ a obecność nie powinna być dłuższa jak 3 minuty gdyż jest w tej sytuacji wiele prób dołączenia przez graczy którzy przerw nie robią...

 

Podsumowując staramy się aby serwer był aktywny w pełni, zdarzają się takie sytuacje że osoba która poszła sobie afk i pozostawiła postać w grze zostaje sama a reszta szuka ją po całej mapie czasami nawet wcale nie szuka tylko czeka kampiąc aż sama skądś wyskoczy a to denerwuje pozostałych aktywnych graczy którzy są martwi a chcieliby już zacząć nową rundę więc w tym przypadku leci kick...

Jeżeli zgłosisz nieobecność na U@ musisz automatycznie przejść na spect aby do powyższych sytuacji nie doszło a ponieważ admin nie zawsze widzi kto ile czasu już jest na afk a gracze ich zgłaszają wtedy bez zgłoszenia nieobecności taki gracz przy pełnym serwerze jest kickowany natychmiast...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na Kickowanie
  •  DIESEL zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.