Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]god vip ?


eQuilibrium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak usunać tego god vipa przecież to jest bez sens po zakupie za 1 fraga sie dostaje 1 luz coin zeby odblokować co kolwiek trzeba wbic 5tys fragow co jednak trochę trwa ...

Nie ma w ogóle menu broni , podwójnego skoku itp jak darmowy evovip co jest idiotyczne  a trzeba za niego płacić xD

 

Ja rozumiem ze trzeba wbijać ulepszenia a le na start ten podstawowy zestaw jaki ma EVOVIP powinien być dostepny 

 

Edytowane przez eQuilibrium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Jeśli masz kupionego GODVIPA to musisz sobie go ulepszyć raz jeszcze. 

Jak potrzebujesz Luzcoiny to mogę Ci troszkę rzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, iku napisał:

Jeśli masz kupionego GODVIPA to musisz sobie go ulepszyć raz jeszcze. 

Jak potrzebujesz Luzcoiny to mogę Ci troszkę rzucić. 

Wiem że go trzeba ulepszyć ale podstawowy zestaw taki jak ma evo vip powień miec na start a nie że startujesz bez niczego to trochę miją z celem kupna vipa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EVO VIPA nie ma ani nic nie masz na start, chcesz to zmień sobie nick lub skasuj z configa PW_setinfo czy coś takiego hasło i nie pisz proszę później że chcesz odzyskać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, JOKER XD napisał:

EVO VIPA nie ma ani nic nie masz na start, chcesz to zmień sobie nick lub skasuj z configa PW_setinfo czy coś takiego hasło i nie pisz proszę później że chcesz odzyskać :P

Skoro nie ma to zmiencie w grze info o vipach bo jest niekatualne pod komenda /vip

Edytowane przez eQuilibrium
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjedzie Luz z wakacji wyjaśni więcej bo nawet ja obecnie nie ogarniam w 100% aby nie wprowadzić w błąd ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Junior Admin
-> ZAMKNIĘTY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.