Skocz do zawartości

Dzień doberek!


DIESEL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na wyluzowanej sieci :D

Mam na imię Adrian i jestem po prostu zwykłym chłopakiem, który w wolnej chwili lubi sobie urozmaicić życie prywatne, racjonalną aktywnością w internecie. Postaram się tutaj w przywitaniu nie pisać żadnych wielkich poematów, z których zazwyczaj słynę. Jak pewnie większość z Was zauważyła na sieci jestem od kilku dni i obecnie sprawuję funkcję administratora. Pojawiłem się tutaj znienacka, aby w miarę moich możliwości wspierać sieć od strony organizacyjnej. Na chwilę obecną skupiam się na zrobieniu porządku na forum, dostosowanie go do obecnych realiów panujących na sieciach cs'a. Z racji, że jest duża szansa na rozwój luzowni to wspólnie z administracją jak i społecznością, czyli Wami postaramy się osiągnąć nowy pułap na arenie cs'a. Miejmy nadzieję, że jest to realne przy obecnej polityce cs'a. Dołączyłem do Waszego grona wspólnie z @impowered, który zapewne w wolnej chwili również co nieco o sobie napisze :D (Dziewczyny uważajcie na niego).

 

Tak jak wspomniałem jestem tutaj, żeby pomóc, tworzyć coś i razem współpracować, a nie wywyższać się ponad wszystko z racji posiadanych funkcji. Jeżeli ktokolwiek ma jakiś problem na sieci to serdecznie do kontaktu poprzez wiadomość prywatną, dc lub steam. 

 

Pozdrawiam ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.