Skocz do zawartości

Narcotic odwołanie od bana


Narcotic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak powyżej proszę o rozpatrzenie mojego odwołania. 

Nick: Narcotic

Serwer: 4fun 

Link do bana:  https://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=14458 

Screenshoty: https://megawrzuta.pl/download/8cccd4f2adf12ccfad7adc1fadc38968.html

 

Więc tak zostałem poinformowany że ban (permanentny) zostaje dlatego że w jednym zdjęciu nie zgadza się godzina bana co było główną podstawą do pozostawienia bana.  Wszystkie zdjęcia zrobione są o godzinie 19:28 a zdjęcie (de_inferno0001.bmp) jest o godzinie 19:48. Czemu się tak stało? Nie mam zielonego pojęcia. Chciałbym też podkreślić że zdjęcia są czyste nic na nich nie ma podejrzanego oraz pliki o które zostałem poproszony czyli z końcówką .TGA są już o poprawnej godzinie 19:28. I tu pojawia się moje pytanie . Dlaczego jedno zdjęcie (de_inferno0001.bmp) ma inną godzinę? a na plikach .TGA jest normalnie (19:28)? Pierwszy raz się z czymś takim spotykam. Proszę o rozpisanie demka oraz o wszystko co da się zrobić w tej sprawie bo jestem wierzcie lub nie niewinny i czuję się oszukany nie mówię że przez administracje serwera tylko przez jakiś błąd  który tu nastąpił z niewiadomych przyczyn. Jeżeli przeczytałeś to dziękuję i pozdrawiam :) 

Edytowane przez Narcotic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Grzebałeś przy tym pliku dlatego ma inny czas modyfikacji - wszystko w temacie.

 

Odwołanie rozpatrzone ponownie, be zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.