Skocz do zawartości

Powitać


Dizi

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wszystkim !

 

Jako że stosunkowo często (jak na Moje możliwości czasowe) bywam na serwerze, Wypadałoby się przywitać i przedstawić.

Mam na imię Daniel, rocznik '90. Mieszkam na przepięknym zadupiu zwanym Zgierz (na północ od Łodzi).

W chwilach kiedy nie dostaję od Was Head'ów, no i oczywiście poza pracą na magazynie na 2 zmiany, gram w Piłkę nożną.

Właściwie jest to mój nałóg, ponieważ jak nie mam zaplanowanego treningu, orlika, sali, Playareny, Turnieju itp. najczęściej odpalam Fifę lub Football Managera.

Jak nie gram w piłkę to .... ją oglądam. Najczęściej Serie A ponieważ od przeszło 20 lat kibicuje obecnie urzędującemu Mistrzowi Włoch, A.C. Milan.

( Polecam Wam jeżeli macie możliwość pojechać na mecz gdzieś za granicą. Zupełnie inna kultura, zarówno na trybunach jak i w mieście)

 

Żeby nie było że tylko praca, piłka, CS & sen, ostatnio dołączyłem do hobbych Modelarstwo( nie mylić z modelingiem :D) oraz jeżdżenie po Polsce na Koncerty ( a jeżeli chodzi o muzykę, to mam taki rozrzut że ciężko to powiązać. Od Muzyki Klasycznej przechodząc do Disco Polo przez Rap oraz Pop po Rock oraz Metal).

 

Mam nadzieję że pomogę wam zdobywać lepsze staty poprzez moją amatorską grę :P. Do zobaczenia i Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.