Skocz do zawartości

Problem - Błędny link & Dwa problemy w edycji profilu.


M4A1

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, przeglądając forum z PC zauważyłam dwa drobne błędy. Jeżeli taki temat już był wcześniej i/lub błąd był zgłaszany to z góry przepraszam, lecz nie natknęłam się na podobny temat oraz zawartość, która informuje o owym problemie.

 

 

Opis błędu: Błędny Link - na samym dole forum, możemy zauważyć coś takiego, nie wiem jak to fachowo nazwać, adekwatna nazwa kompletnie wyleciała mi z głowy. Jest to nic innego jak szybkie linki oraz tak zwane community, na którym oczywiście się skupmy. 

Materiał poglądowy (screen, filmik, link):

Spoiler

Zrzutekranu(278).thumb.png.f0fdc658f10170d5423cacf666667855.png

 

Klikając w kategorię "Redakcja" zostaje automatycznie przekierowywana na stronę z danymi do płatności:

 

Spoiler

Zrzutekranu(279).thumb.png.9686cdb71bd15374c0b5946b48530030.png

 

Oczywiście jest to drobny błąd, który wymaga pewnie tylko podmienienia linku, który będzie odpowiadał za przekierowywanie do naszego kącika redakcyjnego.

 

Opis błędu: Błąd dodania STEAM w profilu - nie mam pojęcia czy ja coś źle robię, czy po prostu jest to ogólny błąd i występuje on u każdego. Nie mogę dodać swojego profilu steam do konta, a raczej nie wyszukuje go. Wyskakuje taki błąd:

 

Spoiler

Zrzutekranu(280).thumb.png.641b06e53a09e6eac258c62edd06e20f.png

 

Próbowałam na różne sposoby, ale nic to nie dało.

 

Opis błędu: Video w profilu - ostatni problem na który się natknęłam to błąd z dodaniem Video w profilu. Chciałam dodać ulubioną muzyczkę i problem wygląda następująco:

Materiał poglądowy (screen, filmik, link):

 

Spoiler

Zrzutekranu(281).thumb.png.8786a35fca08bb25d48790317da319d9.png

 

Próbowałam dodać z obu linków, ale bezskutecznie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Link został poprawiony i przenosi prawidłowo do działu redakcji.

2. Poprawiliśmy funkcję dodawania. Od teraz są dwie możliwości dodania sobie linku do profulu steam - id/765611989133625342 & profile/Tugeza.

3. Profilowe video działa, jeżeli występuje problem z linkiem z funkcji youtuba "udostępnij" to należy spróbować z linkiem znajdującym się w pasku przeglądarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.