Skocz do zawartości
Posiadasz swój serwer i chciałbyś dołączyć? Skontaktuj się z administratorem!

Podanie na admina: ` Parlamentarzysta

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ` Parlamentarzysta

Link do GT:   https://www.gametracker.com/player/` Parlamentarzysta/145.239.239.244:27015/

Skala znajomości AMX (1-10); 8

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]:  Posiadam, ale bardzo rzadko korzystam.

Doświadczenie:   Miałem nie raz styczność z amxmodmenu na niejednej serwerowni w Polsce tych topowych jak i mniej znanych, łącznie przegrałem w grę kawałek swojego życia, przegranych godzin posiadam około 7tys, zaliczyłem wiele LAN'ow jak i turniejów 5v5 w 1.6 czy też CS:GO, ciągle zdobywam nowe doświadczenia posiadam jakąś wiedzę odnośnie całej gry.

Dlaczego chcesz zostać adminem?: Jako, że styczność miałem już na tym stanowisku niejednokrotnie, chciałbym spróbować swoich sił i tutaj na LUZowni, pomóc w rozwoju serwera ewentualnie przekazać swoją wiedzę jaką zgromadziłem przez te wszystkie godziny praktyczne albo zaczerpnąć od bardziej doświadczonych kolegów, którzy mają większe doświadczenie.

Coś o sobie: Jakub, lat 21, przedstawiłem się już krótko w jednym z tematów, po krótce pracuje jako kierownik magazynowy. Z głównych hobby to motoryzacja, o takiej tematyce skończylem też szkołę i w wolnych chwilach staram się pogłębiać moja wiedzę w exporcie samochodów i kopię w piłę nożną amatorsko:P 

Kontakt:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198272837463/

Znajomość amx, doświadczenie na plus jednak dopiero co się pojawiłeś u nas. Miesiąc spędzony na serwerze, moim zdaniem troszkę za krótko aby starać się o admina. Daj się poznać, pograj troszkę:) Na tą chwilę jestem na NIE.

• Moderator

Jestem na Nie, powód jest taki sam jak napisał wyżej kolega. 

- Niby posiadasz mikrofon, a nigdy nie słyszałem Cię na serwerze. 

- Brak zgłoszeń na [email protected] przynajmniej ja nic takiego nie widziałem, a nie wiem jak inni. 

+ Posiadasz już niby jakieś doświadczenie. 

+ GT jest nawet w porządku. 

+ Znajomość amx jest. 

+ Aktywność na forum. 

+ Wiek.

Ja jestem na NIE, obecnie.

Powodów jest kilka ale najważniejszy to brak komunikacji z innymi graczami, osobiście chyba widzę cześć lub siemka z TWOJEJ strony jedynie na przywitanie. Brak chęci zagadania ale też plus że brak wyzywania "na szczeście :P ". Zaczynając przygodę tutaj na sieci podstawą była komunikatywność z graczami i adminami którzy są chętni zawsze, zanim dostałem admina, daj się poznać wszystkim, zacznij rozmawiać, dawać info, podejrzenia zgłaszaj a my dzięki temu będziemy mogli zwrócić na kogoś uwagę. Zmień proszę to a wszyscy na pewno przyjmiemy Cię z otwartymi rękoma do ekipy. 

P.S. @  ProToTyp  jak uważasz ? 

Jestem takiego samego zdania jak koledzy wyżej, rownież obecnie jestem na NIE, nigdy nie slyszalam Cię przez mikro, bardzo mała aktywność na serwerze, daj sie poznać i spróbuj jeszcze raz :) 

Ja przychylam się do zdania kolegów i koleżanek . Daj się poznać , więcej czasu spędź na grę na serverze:)

Jestem na NIE

• Opiekun Serwera [4FUN]

Tak jak widzisz, pograj z nami, daj się poznać i wtedy zapraszamy.

• Administrator
Twoje podanie niestety zostało odrzucone!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.