Skocz do zawartości

Odwołanie od bana - Bloec123


bandita

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Bloec123
Serwer: [4FUN] CS-LUZownia.pl [MISJE / WLASNY PREFIX / RANGI / FREEVIP / ASYSTY]
Powód: Aktywny ban

Link do bana: http://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=385
Uzasadnienie: Wczoraj dostałem bana na 1 dzień ban kare odbyłem wchodzę dziś na serwer i dostaje bana też chce dodać ze jest administracja na serwerku to nie banuje innych osób, które robią sgs gs gsj ja raz zrobię i dostaje bana 

Edytowane przez iku. ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na Odwołanie od bana - Bloec123
  • Junior Admin

Wczoraj dostałeś kolejnego bana za robienie SGS/GSJ 

https://ab.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=370

Ten ban kończy Ci się dzisiaj o godzinie  15:04:27 A Ty sobie siedzisz od rana na serwerze i grasz jak gdyby nigdy nic. Wszedłeś na aktywnym banie, chyba wiesz więc co się z tym wiąże.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, bandita napisał(a):

chłopaku XD wbiłem sprawdzić czy mam dalej bana no i nie miałem to wasze bany sa jakies inne

 

Kolego Sympatyczny dostałeś 3 bany 2 SSG ile razy można do was mówić powtarzać się ?? zostałeś zbanowany na zawsze bo wszedłeś na Aktywnym banie i na pewno tak zostanie dziękujemy ci za gre na naszej sieci i za nie stosowanie się do regulaminu i nie słuchania poleceń adminów  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wchodząc na serwer zapytałeś czy możesz korzystać z SGS i powiedziałam Ci że jest to zabronione po czym @  Caff zobaczyl że dalej to robisz mimo mojego ostrzeżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Weteran

Zamykam temat, aby uniknąć zbędnego spamu w tej sprawie. 

Decyzję pozostawiam dla @  Tugeza , @  kreglas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Historia banów mówi sama za sebie, jak robiłeś tak dalej robisz. W dodatku wszedłeś na aktywnym banie.

Zmiana IP nie daje Ci uprawnień do skrócenia sobie "wyroku" którego byłeś świadom od początku.

Aktywny ban zostaje a uzasadnieniem do podjęcia takiej a nie innej decyzji jest to, że dalej robisz wbrew

regulaminowi który jest jasny i wyraźny, gdybyś grał tylko na aktywnym i nie łamał regulaminu dalej to

byłbym skłonny skrócić do tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Zostałeś zbanowany!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.