Skocz do zawartości

Propozycja zmian na forum


PrO I DiAbLiCa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Mam klika propozycji na forum. Krótko, zwięźle i na temat.
 

1. Dodanie możliwości zmiany rozmiaru czcionki i jej koloru w postach. Jest to bardzo przydatne w pisaniu np. artykułów. Dziś dodając go nie mogłam wyróżnić tekstu.
 

2. Lepszy podział serwerów w tabeli. 
Myślę, że lepiej aby Ts i Dc były pod serwerami gier (obecnie MC jest pod).
 

3. Dodanie banerów serwerów w ich działach. Wyróżni to działy serwerów i nie będą się zlewać z pozostałymi działami. Myślę iż łatwiej będzie je "zobaczyć i znaleźć" na forum, gdy szybko chce się przewinąć stronę. Rownież będzie to dużo ładniej i estetyczniej wyglądać.
 

4. Dodanie w bocznym panelu:
- Top 10 Czasu Online
- Top 10 Napisanych postów
- Urodziny
Spowoduje to większą chęć użytkowników by pisać na forum i pokazać się w topce. Urodziny są miłym dodatkiem. Można zrobić dział "urodziny" i tam można składać życzenia użytkownikom. Od tego może być odpowiedzialna redakcja.
 

5. Pokazywanie ostatnich tematów. 
Czyli, myślę iż lepiej jest przesunąć redakcję nad ostatnie tematy jak i zrobienie by tematy z redakcji pojawiały się tylko w "redakcji" a w ostatnich tematach cała reszta. Będzie to pokazywało większą ilość tematów, oraz zachęci do zaglądania w inne tematy.
 

6. Usunięcie z powiadomnień powiadomienia o wiadomości prywatnej. Jest to irytujące i przy większej liczbie powiadomień robi się spam. Sądze, że skoro widać iż ma się pw to jest to zbędne.
 

7. Poprawienie emotki królika na czacie na :
image.png.94f8b2bbfbfd8b0363243fed51c85646.png

link: https://betterttv.com/emotes/6228bfe606fd6a9f5be69c39

Na tą chwilę to na tyle.
Buziaki!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

- Top 10 Czasu Online
- Top 10 Napisanych postów
- Urodziny

Totalnie bez sensu, czas online, ktory mozna nabijac i bugować, top 10 postów nie zachęci do pisania, bo co daje wyświetlanie kogoś w sidebarze, który będzie tak rozciągnięty jak... Urodziny, wyświetlane są w profilu, to wystarczy. 

 

2 godziny temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

6. Usunięcie z powiadomnień powiadomienia o wiadomości prywatnej. Jest to irytujące i przy większej liczbie powiadomień robi się spam. Sądze, że skoro widać iż ma się pw to jest to zbędne.

Nie jest to irytujące, lepiej widzieć, że ktoś nam napisał PW. 

 

Do reszty, chyba nie mam żadnych "ale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

1. Dodanie możliwości zmiany rozmiaru czcionki i jej koloru w postach. Jest to bardzo przydatne w pisaniu np. artykułów. Dziś dodając go nie mogłam wyróżnić tekstu.

Pasek narzędzi został został ujednolicony i każdy posiada tak samo rozbudowaną wersję edytora tekstu.

 

2 godziny temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

2. Lepszy podział serwerów w tabeli. 
Myślę, że lepiej aby Ts i Dc były pod serwerami gier (obecnie MC jest pod).

Kolejność w tabeli serwerów została zaktualizowana. W przyszłości będziemy myśleć o zmianie wyglądu tabeli serwerów

 

2 godziny temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

3. Dodanie banerów serwerów w ich działach. Wyróżni to działy serwerów i nie będą się zlewać z pozostałymi działami. Myślę iż łatwiej będzie je "zobaczyć i znaleźć" na forum, gdy szybko chce się przewinąć stronę. Rownież będzie to dużo ładniej i estetyczniej wyglądać.

W działach serwerowych były banery, ale uznaliśmy to za standard na każdym forum. Musimy znaleźć grafika, który zrobi nam tło, które będzie w dziale każdego serwera.

 

2 godziny temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

4. Dodanie w bocznym panelu:
- Top 10 Czasu Online
- Top 10 Napisanych postów
- Urodziny
Spowoduje to większą chęć użytkowników by pisać na forum i pokazać się w topce. Urodziny są miłym dodatkiem. Można zrobić dział "urodziny" i tam można składać życzenia użytkownikom. Od tego może być odpowiedzialna redakcja.

Zgadzam się z @  Paweł.

 

2 godziny temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

5. Pokazywanie ostatnich tematów. 
Czyli, myślę iż lepiej jest przesunąć redakcję nad ostatnie tematy jak i zrobienie by tematy z redakcji pojawiały się tylko w "redakcji" a w ostatnich tematach cała reszta. Będzie to pokazywało większą ilość tematów, oraz zachęci do zaglądania w inne tematy.

Zajmę się tym.

 

2 godziny temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

6. Usunięcie z powiadomnień powiadomienia o wiadomości prywatnej. Jest to irytujące i przy większej liczbie powiadomień robi się spam. Sądze, że skoro widać iż ma się pw to jest to zbędne.

Ustawienie wyświetlania wiadomości to indywidualna sprawa każdej osoby, więc jest swoboda w jej ustawieniu. Ustawiasz ją w "Ustawieniach konta > Ustawienia powiadomień

 

2 godziny temu, PrO I DiAbLiCa napisał(a):

7. Poprawienie emotki królika na czacie na :

Emotka nie jest popsuta, po prostu to wersja wide emotki. Jutro będę wrzucał emotki, to dorzucę wersję zwykłą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja została przyjęta!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.