Skocz do zawartości

KAmil' ;) ban wh? kpina :)


kamilek

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Reason: 'wh'
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:37625968'
[AMXBans] Your IP: '89.229.211.168'
[AMXBans] ===============================================

Nie wiem skąd, jak i dlaczego, takiego administratora do pilnowania jail breaków. Ja wymagam ub, a od admina demko / hltv i rozpisujemy. Zanim do tego przystąpisz, umyj uszy, przemyj oczy, wypucuj radar i kup słuchawki.
Pozdrawiam tych dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kpina to co wyprawiasz,chociaż widać,że się kryjesz
[url]http://www62.zippyshare.com/v/CVmA4OLw/file.html[/url]
[url]http://www62.zippyshare.com/v/11YbHxeb/file.html[/url]
[url]http://www62.zippyshare.com/v/I8uPePY7/file.html[/url]
Dam ci nawet 3 demeczka i 2 innych adminow czyli Static i pucki mogą potwierdzić co wyprawiales i jakie skany robiles .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A weź się udław. Zapraszam do mnie[COLOR="#FF0000"] ...............[/COLOR], zabierz sprzęty, weź piwo i siadaj. Biadolenie takie tylko. Gram 4000h + inne wersje, na dobrze zkonfigurowanyn wall hacku. Podeślijcie mi lepiej hajsik za vipa, bo na ostro idziecie ;)

Edytowane przez StatiC
Nie podajemy adresów :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahahah człowieku co ty mówisz do mnie? Czekamy na rozpatrzenia demka przez administratora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty tu nawrzucał chłopak :)

12.dem, naprawdę wyszło sympatycznie, celowanie w potencjalnie możliwe wyjścia przeciwnika. Jak byś sobie cofnął, ogarniesz że rundę temu z ciemni 2 paziołków mi wyskoczyło w smoke, stąd te parszywe strzały z awp w tamte miejsce. Typowy rush na vipie w galę, kiedy gra się tygodniami cs:go mod only dd2 :)

15.dem bodajże zaczęło się w anarchii, szybka runda, radar pokazywał że nasi - ct, napierają ze wszystkich stron, dochodząc do respa tt, jedyną wolną przestrzenią była ta część między trupem a respem terro na 4-5 osób pozostałych przy życiu, więc wystarczało biec i spodziewać się kogoś za rogiem. Ino za dużo na twoją głowę.

19. dem początek przeciętny bez szału, jeden terro wbija drabinką na górę, ale "przeżywa" te obstrzeliwania. Toczy się akcja i można zauważyć że on dalej siedzi na tej drabie, zabija 2 osoby z full auto i traci wszystkie kule z magazynku, więc szybka wbita i full auto z famasa, bo co mi grozi? Szybka przyczajka na radar, duży bs nam padł, więc rura bananem żeby zdążyć się tam ustawić. No i ten co ostatni mnie zabił, było go słychać, dlatego się tak przy cofnąłem.

Jak potrafisz dobrze łączyć to co słyszysz, z radarem i tym co widzisz, wiesz gdzie potencjalnie może znajdować się przeciwnik. Ino wybaczcie za moją nisko poziomową kulturę dzisiaj, niezbyt udany tydzień.

Edytowane przez kamilek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 19 demku. Akcja przy bananie przeciwnik idzie od respa ct ty od banana przeciwkin idzie (widać na demku) ty się cofasz celujesz w niego i zabijasz.Spalony. Jak będe mial dostęp do hltv to dam ci więcej materiału gdzie skanujesz na dd2 ze srodka przez gale .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.