Skocz do zawartości

Podanie o Admina - Am3ba To Ja

Am3ba To Ja

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Am3ba To Ja

Link do GT:https://www.gametracker.com/player/AM3BA To Ja/145.239.239.244:27015/

Skala znajomości AMX (1-10): 6 - więcej jest mi zbędne jako zwykłemu adminowi

Posiadasz sprawny mikrofon? [TAK/NIE]: Nie (ale nie ma problemu komunikacji ze mną)

Doświadczenie: Wiecie jakie mam doświadczenie byłem tu adminem . Jestem wstanie odróżnić czitera od dobrego gracza.

Dlaczego chcesz zostać adminem?: Bo faktycznie są takie godziny że nie ma żadnego admina a robi się burdel na serwerze. Brak kultury wobec innych graczy. I ludzie grający na wspomagaczach też się zdarzają ale rzadziej.

Coś o sobie: Kontakt: Steam, PW i jaki będziecie potrzebować

Duża aktywność na serwerze, kulturalny. Jak byłeś adminem nie było problemów z tobą.

Jednak podanie miesiąc po rezygnacji jest czynnikiem, przez który aktualnie jestem na NIE

Jestem za,

+Kulturalny

+Pomocny

+Posiada doświadczenie

Nie skreślał bym @  ChoinkaToJa  za to, że zrezygnował miesiąc temu.

Sytuacja była napięta, dużo rzeczy większości z nas się nie podobało (na szczęście wszystko wraca do normy a nawet powiedziałbym, że jest lepiej!) i decyzja była zapewne podjęta w nerwach..

Sam też zresztą tak chciałem zrobić.

Mógłbyś zainwestować w mikrofon z racji na lepszą komunikację i comiesięczne zebrania administracji na DC ✌️

Ogólnie byłabym za mimo Twoich różnych odzywek ale biorąc pod uwagę, iż dopiero z admina zrezygnowałes jestem na Nie

Jestem tego zdania co Proxima 

• LUZak

Jestem na Tak 

Pomocny 

Miły zawsze II doświadczenie maa ogromne często jest na serwerze ^^

Mikrofon kupi i git malina ;d 

GT dobre ;d 

• Junior Admin

Na TAK

+ Doświadczenie

+ Aktywność serwer/forum

+ GT

Oczywiście nie ma co Cię skreślać bo miesiąc temu napisałeś rezygnację. Dokładnie jak napisał @  JECHANE , dużo było nerwów, sytuacja była napięta i zbyt pochopnie napisałeś rezygnację, całkowicie niepotrzebnie.. Zabrało troszkę zimnej głowy, ale nie ma mowy żeby z tego powodu stawiać na Tobie krzyżyk. Ode mnie masz pełne poparcie. 

Jeszcze raz na TAK 

• Junior Admin

Ja na chwilę obecną na NIE.

- brak zachowania zimnej krwi,

- bezsensowne roszczenia wobec członków administracji,

- brak mikrofonu a to jest podstawa.

• Administrator

Osobiście nie mam pojęcia czym się kierowałeś miesiąc temu pisząc rezygnację, ale nie będziemy Cię za to skreślać. 

Twoje ostatnie zachowanie też było bardzo średnie wobec administracji, ale rozumiem mogłeś mieć gorszy okres wtedy. 

Z tego co widzę po wcześniejszych wypowiedziach nie posiadasz sprawnego mikrofonu, a to raczej podstawowa rzecz, więc prosiłbym o zakup. 

Rozmawiałem z @  NWN_LUZ  w sprawie Twojego podania i dostałem zgodę, aby przyjąć Twoje podanie na okres próbny. 

Ostatnia rzeczy to Twój nick na forum musisz mieć taki sam jak na serwerze, więc muszę Ci go zmienić. 

Także nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Tobie powodzenia i mam nadzieję, że nas nie zawiedziesz. 

Zgłoś się do mnie po flagi i po odbiór rangi tutaj.

• Administrator
Twoje podanie zostało przyjęte!

Jeśli się z tym nie zgadzasz, zgłoś ten post, a administracja rozpatrzy go ponownie.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.